Paní Wolowitzová

Paní Wolowitzová

Carol Ann Susi Sezóny 9 2007 - 2014


Matka Howarda, kterou všichni dobře známe, ale vlastně jsme ji v seriálu nikdy neviděli.

Deborah „Debbie“ Melvina Wolowitzová je matkou Howarda a pochází ze židovské rodiny. Paní Wolowitzová je hlasitá, ochranářská a ráda ostatním nařizuje, co mají dělat. Navzdory tomu všemu je však milující matkou Howardovi a často i jeho přátelům. Bývá též milá a má vždy dobré úmysly.

Paní Wolowitzová bývala krásnou dívkou, ale s věkem trochu více přibrala na váze a narostl jí knírek. Poté, co ji opustil její manžel Sam se stala osamělou a svou pozornost zaměřila na Howarda, kterého často vnímá jako ještě malého kluka, a tak se tak k němu i chová. Protože je obézní, chodí na vodní aerobik pro ženy s nadváhou.

Tuto postavu jsme v seriálu nikdy neviděli, takže nevíme, jak přesně vypadá. Nicméně jsme mohli zaznamenat, že se v několika epizodách mihla. Svou přítomnost dává najevo hlavně díky svému hlasitému a pronikavému hlasu. Kromě toho víme, že se v domě na stěně chodby před koupelnou nachází fotografie, na kterých je nejspíš zvěčněná.

Než Debbie umřela, staral se o ni Stuart, který se s ní poměrně sblížil. Stuart tedy začal bydlet v domě Wolowitzových a byl Debbie za tu příležitost nesmírně vděčný, protože jinak by z něj byl bezdomovec.

Foto: CBS