Eleanor Guthrie

Eleanor Guthrie

Hannah New Sezóny 4 2014 - 2017


Krásná a odhodlaná dcera nejbohatšího obchodníka na Bahamách, která uzavře dohodu s kapitánem Flintem.

Eleanor je krásná a odhodlaná dcera Richarda Guthrieho, nejbohatšího obchodníka na Bahamách a hlavního překupníka piráty kradeného zboží na ostrově New Providence.

Když se její otec z Nassau stáhl do svého domu na Harbour Island, stala se Eleanor v podstatě jeho zástupcem a začala vést hostinec na hlavní ulici v Nassau. Eleanor má díky své funkci značný vliv a stejně jako Flint se obává pravděpodobného pokusu o znovunastolení britské nadvlády, což z nich učiní spojence. Jejich dohoda z ní může udělat definitivní královnu Nassau, ale taky ji může stát vše, oč usilovala.

Její minulost je spojena s Max a kapitánem Charlesem Vanem, se kterými měla milostný poměr. Oba tyto vztahy ale neskončily nejlépe, a přestože Max i Vane mají pro Eleanor slabost, zároveň ji nedokázali úplně odpustit, že je opustila.

Přestože je jako zástupce svého otce hlavou veškerého obchodu v Nassau, stále má problémy s místními piráty. Těm se především nelíbí, že o jejich osudu rozhoduje žena. Eleanor ale není ledajaká žena, protože se nebojí postavit čelem jakékoli překážce, aby dosáhla svého.

Foto: Starz
loading…