Aaron Paul by souhlasil se sequelem k Breaking Bad

Aaron Paul by souhlasil se sequelem k Breaking Bad

19.4.2022 21:57


Aaron Paul nadhazuje pomyslný míček s názvem sequel k Breaking Bad. Chytne se ho Vince Gilligan? Paul by souhlasil se sequelem.


Nikdy neříkej nikdy. Tohle přísloví by si někteří herci měli nechat tetovat na dobře viditelné místo, aby jim připomínalo, že mají vážit slova. Své by nám o tom mohl vyprávět Kiefer Sutherland. Ten se totiž nechal slyšet, že definitivně končí s rolí Jacka Bauera v seriálu 24. Čtyři roky po oficiálním ukončení seriálu jsme mohli Jacka Bauera vidět zpět v akci v původním obsazení. Následně byl seriál opět ukončen a Kiefer Sutherland prohlásil, že s rolí Jacka Bauera skončil.

Něco podobného se teď stalo i Aaronovi Paulovi. Jeho role z Breaking Bad se v roce 2019 dočkala vlastního filmu. Film El Camino: A Breaking Bad Movie nás vzal zpět do světa Breaking Bad, kde jsme mohli sledovat vývoj dějové linie Jesseho Pinkmana.

Po této události se Paul během propagace seriálu Westworld nechal slyšet, že postava Jesseho Pinkamana spadá do jeho minulosti, protože jeho dějová linie mu přijde již uzavřená.

Aaron Paul by se klidně vrátil do role Jesseho Pinkmana; foto: AMC

Co platí včera, nemusí platit dnes. Na AMC právě odstartovala poslední řada prequelu s názvem Better Call Saul, která se zaměřuje na postavu Saula Goodmana. Právě v závěru tohoto prequelu bychom se měli dočkat postav Waltera a Jesseho. Tuto informaci potvrdili i samotní tvůrci.

Jejich návrat do původních rolí přilákal i zájem médií. Magazín The Hollywood Reporter vyzpovídal Aarona Paula o jeho působení v Better Call Saul a mimo jiné padla i otázka, jestli by měl zájem o sequel, ve kterém Holly hledá Pinkmana.

Aaron Paul neváhal a odpověděl, že ano, pokud by za seriálem stál Vince Gilligan. Ten na jeho souhlas ještě nijak nereagoval, ale důležité je, že Aaron Paul by souhlasil s návratem do světa Breaking Bad.
Příběh jeho postavy nebyl ve filmu nijak zakončen. Dočkali jsme se jen jakéhosi vykoupení, které nechalo otevřené dveře pro případné pokračování.

Televizní stanice rády oprašují své staré hity. Zrovna letos jsme se dočkali nové řady seriálu Dexter, která se pyšnila poměrně vysokému zájmu. Stejně tak i končící Better Call Saul je poměrně úspěšný. Do karet Paulovi hraje i fakt, že na prequelu se podílí i Netflix, čímž snižuje náklady stanici AMC, která drží práva k celému světu Breaking Bad. Právě Netflix by se mohl podobných požadavků chytit a chtít nový seriál, ať už o Holly a Jassem, nebo o někom jiném.

Sečteno podtrženo. Aaron Paul ve výsledku jen nadhodil a teď musíme počkat, jestli daný míček vletí do autu, nebo jestli ho nějaký odpalovač trefí a my se dočkáme nového seriálu.

Chtěli byste, aby vznikl sequel k seriálu Breaking Bad?

Zdroj anotačního obrázku: AMC


Jít na Breaking Bad | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!