Aaron Paul řekl, že s rolí Jesseho Pinkmana nadobro skončil

Aaron Paul řekl, že s rolí Jesseho Pinkmana nadobro skončil

23.3.2020 17:13


Aaron Paul se již neplánuje vrátit k roli Jesseho Pinkmana. Podle něj je teď jeho dějová linii řádně ukončena.


Během poslední řady Breaking Bad to s postavou Jesseho Pinkmana nevypadalo zrovna dvakrát růžově. Zlom nastal ve finálové epizodě, kdy se Jessemu díky Walterovi podařilo uniknout.

Po ukončení seriálu jsme věděli, že má Jesse to nejhorší za sebou. Asi. Jesse se pohyboval v dost nebezpečných kruzích, ve kterých nikdy nevíte, kdy si vás kdo najde. Takže se o jeho budoucnosti dlouze spekulovalo. Fanoušci seriálu se dost často ptali tvůrců, kdy se dočkáme další série.
Nejspíš i proto se tvůrci rozhodli k postavě ještě jednou vrátit a věnovat mu 123 minut. 123 minut čistě o Jesse Pinkmanovi. Hlavně tedy o tom, co dělal hned po útěku a jak naložil se svým životem.

Ti z nás, co už viděli film El Camino: A Breaking Bad Movie, vědí, že film končí opět dost otevřeně a do budoucna se nám nabízela možnost opět naskočit zpět do akce. Jenomže to teď popřel sám herec Aaron Paul.

Aaron Paul neměl po ukončení natáčení Breaking Bad o práci nouzi. Začal se věnovat převážně filmům, kde se stal hlavní postavou ve filmu Need for Speed a objevil se historickém dramatu Exodus. Co se seriálů týče, tak jste ho mohli vídat v The Path či Truth Be Told. Jeho hlas můžete již delší dobu slýchat v BoJack Horseman. Momentálně je hlavní posilou třetí řady seriálu Westworld, který produkuje stanice HBO.

Právě během propagace seriálu se nechal Aaron Paul slyšet, že postava Jesseho Pinkamana spadá do jeho minulosti, protože jeho dějová linie mu přijde již uzavřená.

Tím pádem nám odpadají možnosti, že by se herec objevil alespoň v nějaké epizodě Better Call Saul, kde sledujeme dění okolo postavy Saula Goodmana. Seriál se vždy každou první a poslední epizodu v řadě věnuje i Saulovi v současnosti, kde vystupuje pod jménem Gene. Zde se tedy naskýtá příležitost k propojení postav. Původně se i diskutovalo o tom, že by si Paul mohl v seriálu střihnout jen cameo, třeba v roli dealera drog. Prozatím to tedy vypadá, že se Paul ve finálové řadě neobjeví.

Myslíte si, že se Aaron Paul objeví ve finálové řadě Breaking Bad?

Foto: HBO


Jít na Breaking Bad | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!