El Camino: A Breaking Bad Movie bude mít premiéru v řijnu

El Camino: A Breaking Bad Movie bude mít premiéru v řijnu

25.8.2019 13:45


Loni v listopadu jsme vás informovali o tom, že se dočkáme filmu, který bude navazovat na finále seriálu Breaking Bad. Nyní již víme další bližší informace k plánovanému fil­mu.


Finálová linka seriálu Breaking Bad zůstala pro některé postavy dost otevřená. Jak se vyvíjí dějová linie našeho oblíbeného právníka Saula Goodmana můžete sledovat v seriálu Better Call Saul. Seriál je sice zaměřen spíše na události před Breaking Bad, ale v každé řadě nahlédneme do současnosti a podíváme se, jak na tom Saul právě je.

Nový film, který bude mít na Netflixu premiéru 11. října s názvem El Camino: A Breaking Bad Movie, se zaměří na postavu Jesseho Pinkmana. Tedy na jednu z hlavních postav seriálu Breaking Bad.

Jessemu se v září 2013 podařilo uniknout ze svého vězení a od té doby je na útěku. Kde je a co dělá, nevíme. Jeho postavě se nevěnuje ani přítomnost v seriálu Better Call Saul. Kdo další ze známých postav se ve filmu objeví, zatím nebylo prozrazeno. Stejně tak nebylo prozrazeno, jestli dojde k propojení mezi filmem a seriálem, který se věnuje Saulovi. Na film se můžete nechat nalákat novým plakátem v galerii a také novou upoutávkou.

Jak se těšíte na pokračování Pinkmanovy linie?

Foto: Netflix

Thumbnail Play icon

Jít na Breaking Bad | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!