S01E04: Fear and Loathing at the Fundraiser

S01E04: Fear and Loathing at the Fundraiser

CZ 3.9.2007 28 minut


Firma, ve které pracuje Charlie, pořádá benefiční oslavu, na kterou jsou pozváni mimo jiné jak Bill s Karen, tak Hank s Meridith.

Krom toho se na scéně ukáže i Ženáč s manželkou, z jehož dialogu s Hankem nakonec vyplývá, že pro Meridith je možná právě on ten druhý, nikoliv naopak. Karen mezi tím zaplaví první vlna pochybností o svatbě s Billem, když je několikrát obtěžována otravným ožralou a jako rytíř z pohádky se jí zastane pouze Hank, zatímco Bill se všechno pokouší přejít, aby nedošlo ke scéně.

Jelikož se Marcy nemohla na večírek dostavit, opět se do sebe pouští Charlie s Dani, jejich hrátky jsou však přerušeny příchodem Hanka dřív, než by Charlie mohl udělat něco, čeho by jako milující manžel mohl později litovat. Jako další vedlejší linie se na scénu vrací i od prvního dílu přetřásaný trojúhelník sestávající se z Todda Carra (režiséra Malé věcičky jménem láska), Hanka a režisérovy ženy, se kterou Hank spí, aby se mu pomstil za zmršení jeho knihy. Když tak Carr zjistil, že z něj Hank udělal paroháče a že jeho žena byla jen nástroj osobní pomsty, Hank má v uzavřeném prostoru najednou příliš mnoho nepřátel, před kterými musí prchat.

Foto: Showtime
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Californication

Myslíte si, že být známým spisovatelem je jako splněný sen? Že divoký život je zároveň šťastný život? Že máte milující rodinu a přátele, kteří jsou s vámi v dobrém i ve zlém? Zamyslete se znovu s Davidem Duchovnym v hořkosladkém seriálu Californication.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 28 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
David Duchovny (Hank Moody), Natascha McElhone (Karen Van Der Beek), Madeline Zima (Mia Lewis)