S01E07: Girls, Interrupted

S01E07: Girls, Interrupted

CZ 24.9.2007 28 minut


Hank domluví Karen práci architekta v domě Todda Carra, což si samozřejmě zaslouží náležitou oslavu.

Společně strávený večer s Karen a Beccou, kdy se Hank dokonce upsal k vaření, však bohužel nedopadne tak, jak si ho kdokoliv plánoval. Hankovi se znovu ozývá Mia z bytu svého profesora, Hank ji tak už jen z předchozích zkušeností odbývá, nakonec se ale ukáže, že tentokrát nešlo o planý poplach, protože Mia poté zavolá i Karen. Nakonec nejde o nic vážného, Mia „jen“ trochu přebrala vália, podle všeho si je však vzala z vlastních zásob. Žeby se snažila Hankovu pozornost upoutat tak žalostně?

Další zvrat nastává okolo Marcy, která se rozhodne naplnit vlastní sexuální fantazie tím, že půjde do trojky s Charliem a Dani, což je pro jejího manžela dokonalým splněním tajného snu. Erotické hrátky však nedopadnou zrovna nejlíp a Charlie tak nakonec skončí na pohotovosti.

Foto: Showtime
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Californication

Myslíte si, že být známým spisovatelem je jako splněný sen? Že divoký život je zároveň šťastný život? Že máte milující rodinu a přátele, kteří jsou s vámi v dobrém i ve zlém? Zamyslete se znovu s Davidem Duchovnym v hořkosladkém seriálu Californication.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 28 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
David Duchovny (Hank Moody), Natascha McElhone (Karen Van Der Beek), Madeline Zima (Mia Lewis)