S02E01: Slip Of The Tongue

S02E01: Slip Of The Tongue

CZ 28.9.2008 28 minut


Hank, Karen a Becca jsou opět spolu… tedy alespoň dokud se zase něco nepohnojí.

A i když je jejich dcera, která si Kalifornii zamilovala, výhradně proti, Karen a Hank se rozhodnou pro návrat do New Yorku. Předtím je ale čeká ještě jedna významná změna: Karen Hanka přiměje k podstoupení vasektomie.

Ještě ten den, kdy jeho klín trpí soustavnou bolestí, potkají Hank a Karen společně s Charilem a Marcy znovu – nyní těhotnou – Sonju a jejího přítele Juliana, kteří je vezmou na párty do přepychové vily tajemného hostitele. Tam se opět semele nejedna událost: Hank si ve velkém domě například splete dveře a v tmavé místnosti začne omylem orálně obšťastňovat jinou ženu než Karen. Marcy si navíc lehce šňupne kokainu, načež my z Charlieho reakce zjišťujeme, že to asi nebylo poprvé.

Na konci epizody se při cestě z oslavy Hank střetne s policií a díky spojení několika různých zapříčinění nakonec skončí ve vězení.

Foto: Showtime
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Californication

Myslíte si, že být známým spisovatelem je jako splněný sen? Že divoký život je zároveň šťastný život? Že máte milující rodinu a přátele, kteří jsou s vámi v dobrém i ve zlém? Zamyslete se znovu s Davidem Duchovnym v hořkosladkém seriálu Californication.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 28 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
David Duchovny (Hank Moody), Natascha McElhone (Karen Van Der Beek), Madeline Zima (Mia Lewis)