S03E09: Mr. Bad Example

S03E09: Mr. Bad Example

CZ 22.11.2009 773 000 28 minut


Karen je zpět v Kalifornii a náhle je i s Hankem pozvána k vedení školy Beccy a Chelsey, aby tu zjistila, že se spolu ratolesti ve jménu ochrany rodinné cti do krve porvaly. A až tehdy Karen zjišťuje, že se Hank vyspal s Felicií, která se nyní rozvádí se Stacym.

Poté, co mu přefiknul manželku, si Rick Springfield z Charlieho dělá osobního sluhu a nutí ho, aby mu sehnal kokain. A jelikož je Springfield tak důležitý klient, Sue se ho tentokrát nezastane. S Hankem se tak Charliemu nakonec podaří ukrást balíček od jednoho ze studentů na univerzitě, avšak Hank je při téhle akci zadržen ostrahou a předán policii.

Charlie přináší kokain Rickovi do jeho karavanu, aby zjistil, že je tam schovaná i Marcy. Po menší (nejen) slovní potyčce se Charliemu nakonec podaří egocentrickou superstar srazit na kolena a odvádí si tak svou ženu opět domů, přestože za to, že donutil Ricka Springfielda lízat kokain z podlahy, asi dostane výpověď.

V závěru přichází Becca s Karen ke Koonsovým, aby mohli zakopat válečnou sekeru, a Felicia platí kauci za Hanka. Ten se jí snaží její touhu po rozvodu rozmluvit, ale už je příliš pozdě…

Foto: Showtime
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Californication

Myslíte si, že být známým spisovatelem je jako splněný sen? Že divoký život je zároveň šťastný život? Že máte milující rodinu a přátele, kteří jsou s vámi v dobrém i ve zlém? Zamyslete se znovu s Davidem Duchovnym v hořkosladkém seriálu Californication.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 28 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
David Duchovny (Hank Moody), Natascha McElhone (Karen Van Der Beek), Madeline Zima (Mia Lewis)