S03E10: Dogtown

S03E10: Dogtown

CZ 29.11.2009 894 000 28 minut


Jak Charlie předpokládal, kvůli debaklu z Rickem Springfieldem dostává od Sue padáka, což nyní s Hankem bere jako podnět k tomu, pořádně se zliskat. A ani tentokrát nezůstávají dámy pozadu a Karen, Becca i Marcy se vydávají na společnou večeři.

A Hanka a Charlieho čeká noc opravdu nabytá: zneuctění nově vydané Julianovy („vnitřní umělec“ a přítel Sonji ze druhé série) knihy a objevení jedné z Hankových prvotin v přilehlém knihkupectví, přestřelka v non stopu, nové tetování a melancholické příběhy, mimo jiné, kterak z jedné pro něj kdysi připravené snídaně Hank získal nezvratitelný důkaz, že ho Karen opravdu miluje.

Na večeři se především Marcy zpytuje ze svých hříchů spojených s Rickem Springfieldem a pak se jde brzy domů. Ráno se vrací i Hank a ukazuje Karen své nové, jí a Becce věnované tetování, po čemž se ho Karen zeptá, jestli nechce udělat snídani.

Foto: Showtime
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Californication

Myslíte si, že být známým spisovatelem je jako splněný sen? Že divoký život je zároveň šťastný život? Že máte milující rodinu a přátele, kteří jsou s vámi v dobrém i ve zlém? Zamyslete se znovu s Davidem Duchovnym v hořkosladkém seriálu Californication.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 28 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
David Duchovny (Hank Moody), Natascha McElhone (Karen Van Der Beek), Madeline Zima (Mia Lewis)