S04E02: Suicide Solution

S04E02: Suicide Solution

CZ 16.1.2011 554 000 28 minut


Hank je na dně. Karen mu nedovolí vídat se s Beccou, sám přespává u Marcy a Charileaho a na přepracovávání nějakého filmového scénáře nemá ani pomyšlení.

Po krátkém setkání s Karen, která po něm hodí mobil, se (pozdě) dostaví na jednání se svou právničkou Abby. Ta mu oznámí, že mu za zneužití tehdy mladistvé Mii hrozí až tři roky ve státním vězení, a že se soudce nebude ostýchat udělat z Hanka exemplární příklad a tuto sazbu na něj skutečně uvalit.

Během dne získává Hank od Karen (na menší nátlak Marcy, které Hankova společnost v jejím domě už leze na nervy) povolení setkat se s Beccou. Nedopadne to ale zrovna tak, jak si to Hank představoval. Dokonce začíná postupně cítit, že ho jeho dcera nenávidí.

Na večeři se Hank a Charlie setkají se svérázným oscarovým hercem Eddiem Nerem, který má ve filmové adaptací Šukání a mlácení ztvárnit postavu, kterou Hank napsal podle sebe, a kterého Hank také bytostně nesnáší. Potom co Eddie odejde se na scéně opět objeví Sasha a Hank opět skončí u ní v bytě. Tentokrát ale k ničemu nedojde a Hank se nakonec vrací do domu Charlie a Marcy s několika prášky na spaní, které vzal u Sashy v koupelně.

Několik si jich vezme a začne na stroji psát dopis pro svoji dceru, ve kterém se jí omlouvá za to, že ji neustále zrazuje právě on, člověk, který by ji měl před nástrahami života naopak chránit.

Dopis ale nedokončí. Po chvíli se předávkovaný svalí na zem.

Foto: Showtime

Thumbnail Play icon


Žádné hlasy s komentářem. Buď první!