S04E04: Monkey Business

S04E04: Monkey Business

CZ 30.1.2011 645 000 28 minut


Hank konečně dopsal scénář k filmové adaptaci jeho knihy Šukání a mlácení. Zároveň je ale asi jediný, kdo z toho nemá radost. Charlie je naopak přímo nadšen a přemlouvá Hanka, aby s ním šel na večeři za potencionálním investorem pro film. Ten pozvání nakonec nedobrovolně přijme, přičemž zatím vůbec netuší, jaké opičárny tento večer přinese.

Marcy hostuje u sebe doma Královny z Dogtownu, dívčí rockovou kapelu, do které se přidala i Becca, a která v Runkleovic domě právě zkouší. Během večera se však Marcy začne podivně chovat a z nejrůznějších příznaků Karen usoudí, že bude nejlepší koupit jí těhotenský test. Ten se nakonec ukáže být pozitivní.

Hank, Charlie a Stu jsou pozváni do domu extravagantního miliardáře Ziga Samitaura, který je velkým fanouškem Hankova psaní a nakonec se rozhodne nový film financovat. Celý večer se vyvíjí báječně až na to, že Charlieho si moc neoblíbil nejen Zig, ale i jeho malý opičák Kong, který se s Runklem pustí do krvavého (a fekálního) souboje na život a na smrt – ze kterého však bohužel vyjde jako poražený.

Charlie nyní musí vysvětlit Zigovi, že (v sebeobraně) zabil jeho milovanou opici. S Hankem ho však po chvíli nachází oběšeného v koupelně, kde se stal obětí autoerotického zadušení. Z toho následně Hank usuzuje, že jeho scénář se Zigovi asi opravdu líbil.

Marcy přemýšlí, kdo by mohl být otcem jejího dítěte – Charlieho i Ricka Springfielda ze seznamu kupodivu okamžitě vyškrtává – a zvažuje, zda-li si ho vůbec chce nechat. V domě poté Karen potká Bena, otce jedné z dívek, které jsou s Beccou v kapele.

Když se na vrub dvou mrtvých primátů připíše ještě napadení entuziastického policejního příslušníka, na místo činu se dostává Abby, aby z toho všeho Hanka zase vysekala. Po šíleném večeru odváží Hank Charlieho domů. Protože je uvnitř i Karen, Charlie Hanka pozve dál. Ten tam však vidí Karen a Bena, kteří si mezi tím docela padli do oka. Hank vzápětí odchází.

Foto: Showtime


Thumbnail Play icon


Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Californication

Myslíte si, že být známým spisovatelem je jako splněný sen? Že divoký život je zároveň šťastný život? Že máte milující rodinu a přátele, kteří jsou s vámi v dobrém i ve zlém? Zamyslete se znovu s Davidem Duchovnym v hořkosladkém seriálu Californication.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 28 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
David Duchovny (Hank Moody), Natascha McElhone (Karen Van Der Beek), Madeline Zima (Mia Lewis)