S01E18: The Replacement

S01E18: The Replacement

CZ 21.4.2019 670 000 41 minut


Když Harry záhadně zmizí, objeví se náhradní světlonoška jménem Tessa. Galvin se vrací ze své cesty a Macy ví, že mu musí říct, jak se rozhodla ohledně svojí démoní části. Niko zajímá, proč se Sarcana ztratila, a tak zavolá Mel, aby jí to objasnila. Když však Mel dorazí znepokojí ji to, co zjistí. Mezitím se Maggie snaží přijít na to, jak zaplatit svoje školné, a proto hledá pomoc u Macy.

Základní info:

Režie: Greg Beeman
Scénář: Marcos Luevanos, Zoe Marshall
Hrají: Madeleine Mantock (Macy Vaughn), Melonie Diaz (Mel Vera), Sarah Jeffery (Maggie Vera), Ser'Darius Blain (Galvin Burdette), Ellen Tamaki (Niko Hamada), Aleyse Shannon (Jada), Leah Pipes (Fiona), Chloe Bridges (Tessa)…

Upoutávka k osmnácté epizodě

Foto: CW


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 15.10.2019 | 20:41:24

    Dobrý díl, ta nová světlonoška vypada dobře a s ničím se nemaže a ten masakr co zpusobila Fiona ten fakt neměl chybu tak to dopada když si na vlastní šefku nedaji pozor.


Charmed (2018)

Tři sestry zjistí, že jsou čarodějky, takže jejich životy rázem naberou jiný směr. Musí se totiž společně naučit bojovat se zlými démony a vše musí skloubit ještě se svými každodenními starostmi.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Madeleine Mantock (Macy Vaughn), Melonie Diaz (Mel Vera), Sarah Jeffery (Maggie Vera), Ser'Darius Blain (Galvin Burdette), Ellen Tamaki (Niko Hamada), Rupert Evans (Harry Greenwood)