Po nové paramedičce přibude i nový hasič

Po nové paramedičce přibude i nový hasič

6.4.2024 11:00


Příchod nové paramedičky byl rovněž předzvěstí příchodu nového hasiče, neboť se v zásahovce uvolnila jedna pozice, kterou je zapotřebí zaplnit. A my už nyní známe hereckého představitele, kterému se podařilo získat místo v tomto týmu.


Lze tak trochu říci, že dvanáctá série funguje i k tomu, aby došlo ke změnám na stanici 51 a k sestavení nových záchranářských týmů. Po odchodech Galla, Sylvie a nejnověji i Gibsona se našla nová posila do sanitky a v příštím díle The Wrong Guy se zase najde nový člen k hasičům ze zásahovky.

Do seriálu byl totiž nově obsazen Michael Bradway, poměrně začínající herec, který má na svém kontě jen dva krátkometrážní filmy a letos bude uveden celovečerní film Marked Men, kde si Michael zahrál například po boku Alexandera Ludwiga či Chase Stokese. Pro Michaela tudíž bude role v Chicago Fire televizním debutem a obrovskou příležitostí. I u něj se zvažuje možnost, že by jeho postava mohla být v příští řadě povýšena z vedlejší na hlavní. O postavě, kterou ztvární, je zatím známo jen to, že půjde o okouzlujícího hasiče jménem Jack Damon.

(Do Chicaga dorazí Michael Bradway. Foto: Deadline)

Herec Rome Flynn se svým působením v roli Gibsona tedy nejspíš opravdu definitivně skončil a nespatříme jej ani v další sérii. Michael Bradway by tak mohl být jakousi jeho náhradou v zásahovém týmu a celkově i v seriálu.

Zdroj: Deadline

Jak se vám volba nového člena hasičů zamlouvá?


Jít na Chicago Fire | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře