Je to oficiální, agenti Citadely se vrhnou do akce i podruhé

Je to oficiální, agenti Citadely se vrhnou do akce i podruhé

25.5.2023 20:47


Zítra nás čeká závěrečný díl první řady, ale už teď máme jistotu, že to nebude představovat úplný konec Citadely. Její druhá řada totiž dostává od Amazonu oficiálně zelenou.


Ukázalo se, že týdny staré zvěsti o objednání druhé série se nakonec ukázaly být pravdivé. Dnes totiž přišlo z Amazonu oficiální potvrzení, že se seriál Citadel dočká další řady. Není to nijak překvapivá zpráva, jelikož si v rámci sledovanosti seriál na službě vede velice dobře. Nově dokonce vyšla informace, že jde na Amazonu o čtvrtý nejsledovanější seriál na celém světě.

(Agenty Citadely čeká další akce. Foto: Amazon)

Potvrzení o pokračování přichází těsně před premiérou finále první série. V druhé řadě se má o režii každé epizody postarat Joe Russo, který tak nahradí dosavadního režiséra Newtona Thomase Sigela. A David Weil i nadále zůstane showrunnerem seriálu. Pokud jste ještě seriálu nedali šanci a nemáte předplatné Amazonu (či jste si seriál ke zhlédnutí nepořídili nějakou jinou formou), můžete jeho první epizodu zhlédnout ve dnech 26.-28. května zadarmo na amazonské službě Prime Video.

Zdroj: Deadline

Máte z prodloužení seriálu radost?


Jít na Citadel | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!