Harold Meachum

Harold Meachum

David Wenham Sezóny 1 2017 - 2017


Šéf Rand Enterprises, který je již třináct let považován za mrtvého.

Harold Meachum vždy hleděl na život z toho nejhoršího úhlu, protože jeho otec se k němu choval velmi tvrdě a dá se říci i krutě. Harold si byl vědom toho, že důležité je, aby po sobě zanechal ten nejlepší odkaz, jaký by mohl mít, a proto se upřel na výchovu svého jediného syna Warda, ke kterému se vždy choval tvrdě, aby ho připravil na tvrdý svět, ve kterém žijeme. Tím opomíjel svou dceru Joy, která k němu vzhlížela.

Harold stál společně s Wendellem Randem v čele společnosti Rand Enterprises. Byli nejlepšími přáteli a dařilo se jim skutečně dobře. Nicméně když Wendell letěl se svou rodinou do Číny, tak letadlo spadlo a havárii nikdo nepřežil, tedy až na Dannyho Randa, který se po patnácti letech vrátil do New Yorku.

Dva roky po Wendellově smrti však zemřel i Harold a to na rakovinu, která ho dokázala přemoci. Těsně před svou smrtí se však setkal s představiteli Ruky, kteří mu nabídli lék na jeho nevyléčitelnou nemoc. Harold jejich nabídku ihned přijal za cenu toho, že se bude muset před celým světem skrývat. O jeho přežití vědělo pouze pár lidí, mezi kterými byl i jeho syn Ward.

Harold Meachum se objevil v…

Foto: Netflix