Kdo všechno půjde po Dexterovi?

Kdo všechno půjde po Dexterovi?

19.8.2012 15:03


Sedmá série tu bude co nevidět – už za 40 dní se bude Dexter muset vypořádat nejen se svou sestrou, ale i s dalšími, kteří se dostanou až příliš blízko jeho tajemství. Kdo to bude, se dozvíte uvnitř.


Již dlouho předlouho víme, co všechno asi Debra odhalí o svém bratru. A také víme, že se v ní teď budou mísit pocity ohledně faktu, zda má Dextera nechat zatknout, anebo ho krýt. Zatím se zdá, že si vše nechá pro sebe, ovšem to může také právě ona, kdo jako první předvede Dextera spravedlnosti. Navíc ho také stále ještě miluje, na což sedmá řada určitě nezapomene.

Číslem dvě pro tuto sérii bude LaGuerta, která v kostele, kde se Dex s Deb zbaví Travisova těla, najde sklíčko, která dřív používal Řezník ze zálivu. To ji přiměje k tomu, aby pátrání opět obnovila – a jde tak opět (nevědomě) po Dexterově kůži.


Třetím člověkem je Isaac, hlava ruské mafie, která kalí vodu v Miami. Protože Dexter zabije jednoho z jeho kumpánů, bude se Isaac snažit zjistit, kdo za tím stojí a jak toho člověka dopadnout.

I čtvrtá postava bude stejně jako Isaac seriálovým nováčkem. Spisovatel Ethan Price je známý svými knihami o (sériových) vrazích, na jedné teď pracuje v Miami. Bude i on Dexterovi na stopě? To zatím není jisté.

Pátou a zatím poslední postavou, která se vydává na lov Dexterovy hlavy, je Louis Greene. Ten zná jeho tajemství a také se mu soukromě odhalí. Údajně však v této sérii dlouho nevydrží, zahrávat si totiž s Temným pasažérem není zrovna chytrý nápad.

Dexter bude mít teď opravdu co dělat, aby se z toho dokázal vykroutit. Má vůbec šanci, aby se mu to povedlo?


Jít na Dexter | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!