S01E07: Trust No One

S01E07: Trust No One

CZ 16.4.2015 1 080 000 41 minut


Po překvapivém obratu v Emmině případu se Peter s Golanem pouštějí do dalšího pátrání. Velvyslankyně mezitím tlačí na Lynn, aby Petera co nejdříve našla a dostala pryč ze země. V Novém Mexiku musí Debbie provést nebezpečnou výměnu s Tadem Billinghamem a rabín Lev se s novým kolegou pouští do práce v podzemních tunelech, aby mohl dokončit své poslání.

Foto: USA Network


Thumbnail Play icon


  • SaDiablo
    SaDiablo 25.6.2015 | 0:27:39

    Na mě až moc nesmyslností (Josh v obchodě si odejde jen s nevermind a nikdo po tom nijak víc nepátrá, nebo ta jakoby zabitá (Emma?) žije v kobce, má tam kýbl, ze kterého jedla, ale nemá tam nic na výkaly? Wtf?). Ale až na tyto věci mimo jiné a zabití Charlieho (y). Jsem zvědavá na další vyvinutí s Lynn, taky by mě zajímalo, jestli ta ambasadorka je ta, co na Petera práskala, nebo to byl ještě někdo jiný.


Dig(Ztracená archa)

Agent FBI Peter Connelly vyšetřuje záhadnou smrt mladé archeoložky v Jeruzalémě. Při svém pátrání ale zjistí, že je na stopě spiknutí, které má po dvou tisících letech změnit běh dějin.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | USA Network | 42 minut
žánr
Krimi, Mysteriózní, Thriller
hrají
Jason Isaacs (Peter Connelly), Guy Selnik (Avram), Regina Taylor (Ruth Ridell), Omar Metwally (Jusef Chálid), Richard E. Grant (Ian Margrove), Angela Bettis (Faye), Lauren Ambrose (Debbie Morgan), David Costabile (Tad Billingham), Ori Pfeffer (Golan Cohen), Alison Sudol (Emma Wilson), Anne Heche (Lynn Monahan), Zen McGrath (Josh)