Můj kamarád drak

Můj kamarád drakGrace, správkyně v národním parku, která od svého otce slýchala legendy o drakovi, se setkává s mladým chlapcem, který tvrdí, že žije v lesích se zeleným drakem. Grace se tak vydává zjistit, zda chlapec mluví pravdu a jaký je jeho a drakův příběh.

Informace

Originální název: Pete's Dragon
Premiéra v ČR: 25.08.2016
Premiéra v USA: 12.08.2016
Režie: David Lowery
Scénář: David Lowery, Toby Halbrooks
Kamera: Bojan Bazelli
Hudba: Daniel Hart
Hrají: Oakes Fegley (Pete Healy), John Kassir (Elliot the Dragon), Bryce Dallas Howard (Grace Meacham), Wes Bentley (Jack Magary), Karl Urban (Gavin Magary), Oona Laurence (Natalie Magary), Robert Redford (pan Meacham),…

Oficiální synopse:

Dlouhá léta udivoval starý řezbář, pan Meacham, děti ze sousedství pohádkami o divokém drakovi, který žije hluboko v lesích severozápadního pobřeží Spojených států. Pro jeho dceru Grace, správkyni v místním národním parku, jsou jeho příběhy jen divokými historkami… dokud nepotká malého Petea. Pete je záhadný, desetiletý chlapec, který nemá ani rodinu ani domov, a který tvrdí, že žije v lesích s obřím zeleným drakem jménem Elliot. A podle Peteova popisu se Elliot v mnohém podobá drakovi z historek pana Meachama. Za pomoci Natalie, jedenáctileté dívenky, jejíž otec Jack vlastní místní pilu, se Grace vydává zjistit, odkud se Pete vzal, kam patří a zda jeho drak existuje. (zdroj: Falcon)

Foto: Disney

CZ trailer:

Thumbnail Play icon

ENG trailer:


Thumbnail Play icon

Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře