Zloba: Královna všeho zlého

Zloba: Královna všeho zléhoPokračování příběhu o královně Zlobě, ve kterém se dějově posuneme o pět let dopředu. Zasnoubení princezny Růženky a prince Filipa způsobí více škody než užitku, jelikož tím započne Velká válka mezi lidmi a kouzelnými bytostmi.

Informace

Originální název: Maleficent: Mistress of Evil
Premiéra v ČR: 17.10.2019
Premiéra v USA: 18.10.2019
Režie: Joachim Rønning
Scénář: Linda Woolverton, Micah Fitzerman-Blue, Noah Harpster
Kamera: Henry Braham
Hudba: Geoff Zanelli
Hrají: Angelina Jolie (Zloba), Elle Fanning (Růženka), Michelle Pfeiffer (královna Ingrid), Harris Dickinson (Filip), Sam Riley (Diaval), Chiwetel Ejiofor (Conall), Imelda Staunton (Střelka), Juno Temple (Plevelka), Lesley Manville (Žmolka), Robert Lindsay (král Jan), Ed Skrein (Borra), Jenn Murray (Gerda), David Gyasi (Percival),…

Oficiální synopse:

Přešlo pět let. Královna černé magie Zloba žije spokojeně na čarovných Blatech a její kmotřenka Růženka dospívá. Jejich vzájemný vztah, který se zrodil ze zrady a pomsty, rozkvetl a zkošatěl. Nicméně nenávist mezi lidmi a kouzelnými bytostmi nezmizela. Svatba mezi princem Filipem z království Ulstead a Růženkou ze sousedních Blat je důvodem k radosti, a mnozí doufají ve spojenectví mezi znesvářenými světy. Avšak nečekaný zvrat událostí a setkání s novými mocnými spojenci dostane Růženku a Zlobu na opačné strany Velké války, která podrobí jejich rodinná pouta náročné zkoušce. (zdroj: Falcon)

Foto: Disney

CZ trailer:

Thumbnail Play icon

ENG Trailer:


Thumbnail Play icon

Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře