BBC a Disney+ stanovili současné datum globální premiéry nové série

BBC a Disney+ stanovili současné datum globální premiéry nové série

18.3.2024 9:49


BBC a Disney+ uvedou nejnovější sezónu klasického sci-fi seriálu, a první sezónu od nástupu streamovací služby Disney, současně po celém světě.


Seriál, v němž se v roli patnáctého Doktora představí Ncuti Gatwa a jeho společnici Ruby Sunday ztvární Millie Gibson, bude na Disney+ v USA a na mezinárodní úrovni uveden v pátek 10. května. Ve stejnou dobu bude seriál uveden na streamovací službě BBC iPlayer, než se později, v sobotu 11. května, dočká lineárního vysílání.

Foto: BBC One

Nová sezóna seriálu Doctor Who sleduje Doktora a Ruby Sunday, kteří v TARDIS prožívají nekonečná dobrodružství napříč časem a prostorem, včetně regentské éry v Anglii až po válkou zmítanou budoucnost. Mezi hostující herce patří Aneurin Barnard, Anita Dobson, Yasmin Finney, Michelle Greenidge, Jonathan Groff, Bonnie Langford, Genesis Lynea, Jemma Redgrave, Lenny Rush, Indira Varma a Angela Wynter.

Davies řekl:

Konečně mám velkou radost, že mohu uvést celou novou sezónu společných dobrodružství Doktora a Ruby. Příšery! Honičky! Padouchy! Záhady! A děsivé tajemství, které se táhne časem a prostorem už celá desetiletí. Nenechte si ujít ani vteřinu!

Zdroj: deadline.com


Jít na Doctor Who | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!