BBC One zveřejnilo data premiér speciálů k 60. výročí Doctora Who

BBC One zveřejnilo data premiér speciálů k 60. výročí Doctora Who

26.10.2023 17:21


Konečně nám byla odhalena data premiéry speciálů k 60. výročí Doctora Who. Epizody budou mít premiéru jak na Disney+, tak na BBC.


Disney+ a BBC oznámily, že 25. listopadu, 2. prosince a 9. prosince budou uvedeny speciály k výročí Doctora Who, které divákům přiblíží novou éru seriálu. Streamovací platforma Disney+ již dříve podepsala smlouvu, že se stane oficiálním distributorem seriálu Doctor Who po celém světě s výjimkou Velké Británie a Irska.

Foto: BBC One

Tři epizody s názvy The Star Beast, Wild Blue Yonder a The Giggle se budou zabývat bezprostředními následky proměny verze Doktora v podání Jodie Whittaker v navrátivšího se Davids Tennants. Ačkoli seriál zatím nevysvětlil, proč se zkušený veterán Pána času vrátil do role po deseti letech, kdy ho hrál naposledy, nebude jediným členem obsazení z předchozích sezón, který se vrací. Catherine Tate se vrátí jako Donna Noble, věrná společnice, která musela přestat cestovat s Doktorem poté, co ji nebezpečná mise málem připravila o život.

Od chvíle, kdy Russell T. Davies začal pracovat na moderní iteraci Doctora Who, zápletku chystaných příběhů vždy obklopovalo tajemství. Speciály nejsou výjimkou a jedinou premisou, která slouží k upoutání divácké pozornosti, je fakt, že Tennant a Tate jsou zpět. Nejdéle vysílaný sci-fi pořad v historii se chystá vstoupit do nové éry a vše se odvíjí od nového pilota TARDIS Ncuti Gatwy, který by se měl objevit v poslední speciální epizodě.

Foto: BBC One

Zdroj článku


Jít na Doctor Who | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!