David Tennant prozradil, jak Smith, Capaldi a Whittaker změnili jeho 14. doktora

David Tennant prozradil, jak Smith, Capaldi a Whittaker změnili jeho 14. doktora

23.8.2023 16:27


David Tennant před svým očekávaným návratem do seriálu Doctor Who prozradil, jak se jeho čtrnáctý Doktor liší od předchozích Pánů času.


Tennant se ve velkém stylu vrátil v závěrečných okamžicích epizody The Power of the Doctor z roku 2022, kde Pán času zregeneroval z třinácté Doktorky Jodie Whittaker do této záhadné inkarnace. Tennant dříve vedl seriál jako desátý Doktor ve třech sezónách a řadě speciálních epizod. Od té doby se objevil v několika významných speciálech a různých rozšířených mediálních projektech.

Foto: BBC One

Ačkoli se při svém návratu k 60. výročí Doctora Who znovu setká se společnicí Donnou Noble (Catherine Tate) a řadou postav z původního seriálu, herec pro Doctor Who Magazine (prostřednictvím RadioTimes) uvedl, že nová inkarnace nebude opakováním postavy Desátého doktora. Celé Tennantovo vysvětlení si můžete přečíst níže:

Doktor byl mezitím třemi různými lidmi, takže nejsem stejnou verzí Doktora, jakou jsem byl předtím. Nejsem teď Desátý Doktor, ale Čtrnáctý. No, přísně vzato už nevíme, jaké je skutečné číslo, že?

Od doby, kdy Tennant poprvé opustil svou roli, se Doktor potýká s mnoha hlubšími osobními problémy. Je proto úlevou, že jeho nejnovější série tyto zkušenosti náležitě zohlední. Tennantův návrat je sice vítanou událostí, která oslavuje minulost Doctora Who, ale je jasné, že jeho nová inkarnace se bude od desátého Doctora odlišovat.

Jak moc myslíte, že se čtrnáctý Doktor bude lišit od toho desátého, kterého tak známe?


Jít na Doctor Who | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!