Varada Sethu bude od patnácté série další společnicí Doctora

Varada Sethu bude od patnácté série další společnicí Doctora

14.4.2024 19:13


První fotografie z natáčení zveřejněná studiem BBC prozrazuje, že se do druhé série vrátí herečka Millie Gibson navzdory informacím, že ze seriálu odešla. Společně k ní se přidá Varad Sethu, která se k seriálu připojí jako nejnovější společnice Ncuti Gatwy.


První fotografie z produkce druhé sezóny seriálu Doctor Who potvrdila, že herečka Varada Sethu je nejnovější společnicí. Millie Gibson se po první sezóně na Disney+ také vrátí. Fotografie pochází ze čtení k zatím poslední potvrzené sezóně Doctora Who. Herečka Varad Sethu se k obsazení vyjádřila následovně:

Cítím se jako nejšťastnější člověk na světě. Je mi takovou ctí být součástí Whoniverse a jsem vděčná celé rodině Doctora Who – protože to je to, co jsou – že mě přijali s otevřenou náručí a cítím se v ní jako doma. Nemohla jsem si přát lepší tým, než jsou Ncuti a Millie, se kterými bych se tohoto dobrodružství mohla zúčastnit. Je to velká zábava.

Foto: BBC One

Ncuti jako patnáctým Doktorem bude mít seriál ve druhé sérii na Disney+ dva společníky. Patnáctá série na BBC, která bude mít premiéru v květnu 2025, pochází z pera showrunnera, výkonného producenta a scenáristy seriálu Russella T. Daviese.

První sezóna Doctora Who na Disney+ debutuje 10. května v USA, ve Velké Británii se bude Doctor Who streamovat od 11. května na BBC iPlayer a o den později se bude vysílat na BBC One. Populární sci-fi seriál odehrávající se v Tardis produkuje společnost Bad Wolf společně s BBC Studios pro Disney Branded Television a BBC.

Zdroj: hollywoodrepor­ter.com


Jít na Doctor Who | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!