Bílá běska

Bílá běska

Sezóny 1 2019 - 2019


Dračice, která si získala Bezzubkovo srdce.

Bílá běska je blízkým příbuzným Nočního běsa, kterým je Bezzubka, a proto se mu vzhledem náramně podobá a stejně jako on dokáže i ona letět velmi rychle a zmizet v oblacích díky svým perfektně mířeným střelám a maskovacích schopnostem.

Na rozdíl od Nočního běsa je bíle zbarvená a dokáže se tak bez problému skrýt ve dne mracích, mlze či vzdáleném horizontu. Je velmi plachá a pochybovačná, ale stejně jako Bezzubka je obdařena hlubokým smyslem pro pochopení. Vůči ostatním drakům je velmi ochranářská, a když je potřeba, tak jim neváhá letět na pomoc. Kromě toho je též hravá a něžná.

Tato dračice je jakousi divokou verzí Bezzubky, kterého se od počátku, co se s ním seznámila, snažila ochránit před lidmi, jelikož jejím primárním instinktem je se lidí stranit. S Bezzubkou se seznámila díky tomu, že ji Kruťas Kormutný využil jako návnadu, aby dostal posledního Nočního běsa, který mu při hubení tohoto druhu unikl, a dokončil tak svou práci.

Bezzubkova nová kamarádka je velice inteligentní, ale plachá, a proto mu dělalo trochu problémy se s ní sblížit. Podobně jako netopýr spí Bílá běska zavěšená na větvi za ocas nohama vzhůru. Na rozdíl od Nočního běsa je trochu menší, má kratší křídla, nemá své tělo pokryté drsnými šupinami a má světle modré oči. Její zorničky se stahují do úzké štěrbiny, když je v nebezpečí, a rozšiřují se, když je hravá. Její dokonale hladké tělo je poseto třpytkami a nemá žádné ostny.

Druh: Bílá běska

Třída: Bojoví draci

Bílá běska se objevila v…

Foto: DreamWorks
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!