Eric Dane a jeho nejintenzivnější scéna seriálu

Eric Dane a jeho nejintenzivnější scéna seriálu

14.9.2020 16:19


Představitel Marca Sloana alias pana Žhavého, Eric Dane, vystupuje v seriálu Euphoria neméně žhavě, ale trochu z temnější stránky.


Většina diváků zná herce Eric Dane jako Marka Sloana, známého také jako pana Žhavého, jak ho nazvala Meredith, ze seriálu Grey's Anatomy (Chirurgové). Minulý rok se představil v seriálu Euphoria jako Cal Jacobs – ženatý muž a otec tří dětí s temným tajemstvím. To se divákům odhalí hned v prvním díle seriálu, kdy znásilní nezletilou transgender studentku Jules (Hunter Schafer).

Foto: HBO

Cal, otec populárního a úspěšného Nata Jacobse, si domluví rande s mladičkou Jules v motelu, kde ji pak znásilní. Scéna je více než grafická – nejenže obsahuje 100 % nahotu, zároveň je až nepříjemně přesvědčivá, a tudíž není dvakrát jednoduché scénu zhlédnout. Sám Dane přiznal, že pro něj bylo velmi těžké (až nepříjemné) scény natáčet. On i režisér seriálu Sam Levinson však dodali, že penis, který je během scény více než dobře vidět, byl umělý.

Role Cala Jacobse vyžaduje (a také ukazuje) z Dana mnohem víc, než na co byli diváci doposud zvyklí. Dane však roli záporáka vítá. V rozhovoru pro Entertainment uvedl, že už ho unavovalo hrát postavy, které byli více méně kladné a pozitivně přijaté.

Dále uvedl, že souhlasí s názory, že obsah seriálu může být odstrašující. Na druhou stranu dodává, že seriál je do určité míry o životě mladých, a lidé by se naopak měli o těchto věcech dovědět, aby pak mohli svým dětem pomoci se s touto realitou vypořádat.

A jaký je Váš názor na Erica Dana v této scéně?


Jít na Euphoria | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře