Na Netflixu budou vybuchovat koťátka

Na Netflixu budou vybuchovat koťátka

30.12.2023 15:33


Dobrodružství bezbožných rozměrů začíná! Tak zní slogan prvního teaseru k animáku pro dospělé s názvem Výbušná koťátka. Ten je založen na populární stolní hře a na Netflixu by se měl seriál objevit v průběhu nadcházejícícho ro­ku.


V roce 2024 se můžeme na Netflixu těšit na nový animovaný seriál pro dospělé s názvem Exploding Kittens, česky Výbušná koťátka. Tento název vám může znít povědomě, neboť seriál vychází z populární stejnojmenné stolní hry, která se dočkala několika rozšíření a už i mobilní hry. Na základě obsahu těchto her se proto Netflix rozhodl vytvořit i seriál, v němž dosáhne věčný konflikt mezi Nebem a Peklem epických rozměrů, když jsou jak Bůh, tak i Ďábel sesláni na Zemi, a to v tělech zavalitých domácích koček.

V tomto komediálním animáků uslyšíme hlasy herců, jako jsou Tom Ellis, Abraham Lim, Lucy Liu, Ally Maki, Mark Proksch, Sasheer Zamata či David Gborie. A abyste měli o seriálu lepší představu, vydal k němu Netflix první upoutávku, kterému dominuje především hlas Toma Ellise v roli Božky.

Zdroj: Netflix

Thumbnail Play icon

Jít na Exploding Kittens | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře