Pět nových herců ve druhé řadě

Pět nových herců ve druhé řadě

12.9.2022 17:30


V druhé řadě se seznámíme s novými postavami. V prvé řadě to bude víla Flora a specialisti Sebastian a Grey. Dojde ale bohužel k přeobsazení dvou postav z první série.


Níže oznámené postavy nejsou velkou novinkou, protože jste se s nimi mohli seznámit už v dříve uvedených upoutávkách. Ale i tak je vám řádně představíme:

FLORA

(Foto: propagační video Netflixu)

Ve druhé řadě se seznámíme s novou vílou, Florou. Jedná se o další zemní vílu, která je dobrou kamarádkou Terry. Tato postava je v původním animovaném seriálu členkou týmu Winx Clubu ve srovnání s Terrou, která byla pro hraný seriál vytvořena.

Bude ji hrát mexická herečka Paulina Chávez. Paulinu můžete znát z komediálního seriálu The Expanding Universe of Ashley Garcia, kde hrála titulní postavu.

GREY

(Foto: propagační video Netflixu)

Na Alfee se také objeví dva noví kluci. Jedním z nich bude Grey. Ztvární ho Brandon Grace, pro kterého půjde o první hereckou roli na televizních obrazovkách.

SEBASTIAN

(Foto: propagační video Netflixu)

Druhým novým klukem bude Sebastian, o kterém víme, že pochází z malé vesničky mimo Alfeu. Zahraje si ho britský herec Éanna Hardwicke. Toho jste mohli vidět už v důležitých vedlejších rolích v seriálech jako Normal People či Smother.

Bohužel v druhé řadě dojde k přeobsazení dvou důležitých postav. Prvním z nich bude nová ředitelka Alfey, Rosalind, kterou v první řadě hrála Lesley Sharp. Ve druhé řadě ji ztvární Miranda Richardson. Tuto slavnou britskou herečku, držitelku ceny BAFTA a dvojnásobnou držitelku ceny Zlatý glóbus můžete znát například z filmů Říše slunce, Král a já, Ospalá díra, Královna Viktorie či jako Ritu Holoubkovou z Harryho Pottera.

Druhým přeobsazeným bude další dospělý. Je jím profesor Ben Harvey, kterého v první řadě hrál Alex Macqueen. Nově ho bude hrát britský herec Daniel Betts. Daniel se věnuje filmům, seriálům, ale také ve velkém divadlu a dabingu. Z jeho seriálů zmíníme miniseriál A Confession a Antlantic Crossing.

Vadí vám hodně přeobsazení herců nebo jim dáte šanci?


Jít na Fate: The Winx Saga | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře