První pohled na nového velitele týmu

První pohled na nového velitele týmu

8.4.2022 19:10


Poslední dva díly se naši agenti museli obejít bez velitele a vypořádat se se smrtí Jessa. Už příští týden se v dalším díle objeví nový zvláštní agent FBI, který velení týmu převezme. Co o něm všechno víme a jak bude vypadat, si můžete přečíst a podívat ve článku.


V sedmnáctém díle Covenant se na scéně objeví nový velitel týmu. Prozatím jsme věděli, že si ho zahraje herec Dylan McDermott. Tentokrát už víme, že ztvární dohlížejícího zvláštního agenta Remyho Scotta. Ten se bude pokoušet navázat v dalším díle pouto se svým novým týmem nad jídlem a pitím. Agenti ale pořád truchlí nad smrtí jejich bývalého velitele, Jessa LaCroixe, takže to jednoduché mít nebude.

(První pohled na Remyho, Foto: CBS)

Remyho nové zaměstnání ho přivede zpět do jeho rodného města, New Yorku, poté co určitý čas pracoval mimo stát. Během jeho kariéry působil na terénní pobočce FBI v New Yorku, v úderném komandu ve Vegas nebo měl na starost násilné zločiny ve Philadelphii.

Vrací se tedy do Brooklynu, kde stále žije jeho matka a sestra, takže se znovu dostane do kontaktu se svou minulostí. Bude si potichu vychutnávat návrat do New Yorku, do bytu na Manhattanu a setkání se svými starými kamarády.

(Společná fotka Remyho s jeho novými kolegy, Foto: CBS)

McDermott se nedávno objevil v dalším seriálu Dicka Wolfa, Law & Order: Organized Crime. Tam v 15 dílech hrál podnikatele Richarda Wheasleyho, který se stal úhlavním nepřítelem detektiva Elliota Stablera (Christopher Meloni).

Na dotaz, proč se přidal k dalšímu seriálu Dicka Wolfa, odpověděl: „Bylo to jednoduché ano, abych se upsal FBI: Most Wanted. Pracoval jsem s Dickem Wolfem na Law & Order: Organized Crime a dovolil mi velkou svobodu, abych si vytvořil Richarda Wheatleyho. Což jsem si upřímně užíval. Povzbudil mě, že mi stejnou svobodu poskytne i při vytváření Remyho Scotta v FBI: Most Wanted.“

(Remy v akci, Foto: CBS)

McDermott se přidá k FBI: Most Wanted v jeho třetí sezóně, kde už je zavedené hlavní osazenstvo, včetně herců Alexy Davalos, Roxy Sternberg, Keishy Castle-Hughes a Miguela Gomeze.

Když mluvil o přirozeném navázání kontaktu s jeho novými kolegy herci, odpověděl: „Mezi mnou a obsazením FBI: Most Wanted byla okamžitě správná energie. Bylo to, jako kdybychom spolu roky pracovali!“

(Na pohled sympatický, ale sami si počkáme na hodnocení, jak moc McDermottovi role sedla, Foto: CBS)

Herci většinou během rozhovorů přehánějí, což se nám zdá, že je i v tomhle případě, ale rádi si necháme názor vyvrátit, protože výběr správného nového velitele bude hlavním indikátorem, jakou budoucnost seriál nadále bude mít.

Pokud si chcete udělat názor na Remyho i podle krátkého videa, rozhodně si pusťte tento krátký sneak peak od samotného McDermotta:

Zdroj článku: People


Jít na FBI: Most Wanted | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!