Nezapomeňte, že už v osmém díle by mělo být odhaleno, kdo zachránil Morgana

Nezapomeňte, že už v osmém díle by mělo být odhaleno, kdo zachránil Morgana

21.2.2021 13:00


Jakmile se vrátí seriál Fear the Walking Dead, mělo by dojít k jednomu velkému odhalení. Kdo zachránil Morgana a co dalšího nás čeká?


Hned na začátku šesté série tvůrci prohlásili, že záhada týkající se Morganovy záchrany bude vyřešena už v osmé epizodě The Door. Tehdy jsme si mysleli, že se osmého dílu dočkáme ještě v roce 2020, ale nakonec si na epizodu musíme počkat až do první poloviny dubna. Právě tehdy totiž odstartuje druhá část šesté série.

Kromě toho nás stanice AMC láká na pokračování za pomoci následujícího popisu: „Zatímco Morgan riskuje čím dál více během záchrany zbývajících členů jeho skupiny, Virginia je čím dál zoufalejší, co se týče nalezení sestry a ochrany osad. Ty totiž mohou být napadeny zevnitř i zvenčí. Druhá část šesté řady odhalí, jak Virginiina nadvláda ovlivnila členy hlavní skupiny, kteří se dříve považovali za členy jedné rodiny. Utvoří se nová spojenectví, dojde k narušení několika vztahů a loajalita bude navždy změněna. Jakmile si všichni budou muset vybrat stranu, dojde k odhalení významu slov ‚Zánik je naším počátkem‘.“


(Kam až to dotáhne Morgan se svou novou komunitou? Foto: AMC)

Druhá polovina vypadá ještě slibněji než ta první, ale uvidíme, čeho se nakonec dočkáme. Kromě záhady týkající se Morganovy záchrany diváky taktéž zajímá to, co je zač ona nová skupina, která po okolí rozšiřuje svá podivná filozofická slova. Jak tato skupina vlastně zapadne do konfliktu mezi Morganem a Virginií?

Těšíte se na pokračování? Kdo podle vás zachránil Morgana a co znamenají ona podivná slova?

Zdroj článku: Spoiler TV


Jít na Fear the Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!