Herec Conleth Hill říká, že Varys dělal dobře, když si stál za svým

Herec Conleth Hill říká, že Varys dělal dobře, když si stál za svým

16.5.2019 18:00


I když hlavním lákadlem pátého dílu byla bitva o Královo přístaviště, tak k zajímavému vývoji událostí došlo už před samotnou bitvou. K tomu, co se tu stalo, se vyjádřil herec Conleth Hill.

Varys nakonec doplatil na to, jak moc se stavěl na stranu prostého lidu. Jeho smrt, kterou zařídila královna Daenerys, však byla epická. K Varysově smrti a dalším věcem, které se týkají této postavy, se vyjádřil herec Conleth Hill, jeho představitel.

„Jeho smrt jsem si vzal velmi osobně, nehleděl jsem na ni jako herec. Jeho smrt mě sice zasáhla, ale zpětně, když se tak na to dívám, zemřel opravdu skvěle. Dříve mě však nedokázalo nic utěšit, pořád jsem si říkal, co jsem udělal špatně. Nikdo mě ani nevaroval, prostě jsem se to dočetl ve scénáři. Tak se to však letos dozvěděl každý, kdo měl zemřít, protože nás čekala spousta smrtí,“ řekl herec k Varysově smrti.

Dále byl herec dotázán na to, zda Varys udělal dobře, když zradil Dany: „Bylo to úžasné a ušlechtilé. Chtěl dostát tomu, co celou dobu říkal, chtěl na trůně vidět správnou a poctivou osobu. Zpětně mě jeho smrt už tolik netrápí, ale tehdy to pro mě bylo opravdu hrozné.“

(Varys odešel ve velkém stylu. Foto: HBO)

Varys byl především spojován s Malíčkem, se kterým tvořil skvělou dvojku. Conleth Hill nebyl nadšen tím, že Malíček zemřel, aniž by na to Varys nějak zareagoval: „Moc mě naštvalo to, že jsem nebyl u jeho poslední scény a že moje postava ani nijak nezareagovala na jeho smrt. Posledních několik řad mě štvalo především to, jak okrajová se moje postava stala. Ale je to v pohodě, je nás tu prostě hodně, ale mrzelo mě to. Celkově je seriál skvělý, ale posledních několik řad mě kvůli tomu moc nebralo.“

Herec dále pověděl, že kdyby mohl, tak by si zahrál ještě jednou s Malíčkem. Dále však dodal, že ho nejvíce bavili scény, ve kterých se bavil s Tyrionem, protože jejich konverzace byly skutečně povedené a humorné. Kromě toho si herec užil natáčení na severoirském pobřeží Fair Head, kde vyrůstal.

Mrzí vás, že Varys zemřel těsně před koncem seriálu Game of Thrones?

Zdroj článku: EW


Jít na Game of Thrones | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!