Noah Bennet

Noah Bennet

Jack Coleman Sezóny 5 2006 - 2015


Schopnost: žádná

Volume 1 – Genesis

Vzorný otec, zaměstnanec ve firmě na výrobu papíru, který po večerech luští křížovky? Ale kdepak, takový život by Noaha Benneta unudil k smrti. Vyhledávání a unášení lidí, u kterých se projeví schopnosti, to je jeho práce. Především chce ochránit svou adoptivní dceru Claire, kterou má Společnosti odevzdat ve chvíli, kdy se projeví její schopnosti. Noah k ní ale za ty léta chová velice vřelé city a není schopný se jí vzdát. Proto se otočí proti Společnosti a společně s Claire a zbytkem rodiny se dají na útěk.

Volume 2 – Generations

Noah tajně spolupracuje s Mohinderem Sureshem na zničení Společnosti, aby jednou provždy měl klid a mohl žít poklidný život. Situace ale nejde moc podle představ, protože Mohinder se přidává na stranu Společnosti. Noah je tak nucen jednat sám, jeho jediná slabina je Claire a její nový přítel West Rosen. Noah boj se Společností prohraje a je uvězněn Bobem Bishopem v jedné cele. Na druhou stranu ale ví, že Společnost neublíží Claire.

Volume 3 – Villains

Když Sylar zabije Boba, do vedení Společnosti se dostává Angela Petrelliová, která Noaha bere zpět do Společnosti. Nyní musí oba řešit mnohem horší problém – nebezpeční vězni ze sekce 5 utekli a většinu z nich chytil právě Noah. Ten se proto se svým novým parťákem Sylarem vydává tyto zločince opět dopadnout. Zároveň ale musí ochraňovat Claire, která má v sobě katalizátor. Látku, která je zapotřebí k dokončení séra, které dává schopnosti i obyčejným lidem.

Volume 4 – Fugitives

Když Nathan Petrelli spouští program na chytání výjimečných lidí, Noah s Emilem Dankem je jeho pravou rukou. Noah je rád, že se aspoň povedlo dohodnout výluku na Claire, kterou nebudu agenti lovit. Když se celé operace ujme Danko, Nathan je odvolán, ale ani Noah nevydrží dlouho a přidává se na stranu výjimečných. Těm pomáhá zničit celý vládní program, budovu 25, svrhnout Danka a také porazit Sylara, který přišel s novým, ďábelským plánem.

Volume 5 – Redemption

Po skončení Společnosti se Noah hledá. Neví, co má dělat. Oporu hledá ve své bývalé kamarádce Lauren. Společně také najdou nový cíl – zaměří se na Karneval. Místo, které vede jistý Samuel Sullivan, který shromažďuje kolem sebe spoustu výjimečných lidí, ze kterých čerpá sílu. Samuel manipuluje i s dobře známými hrdiny. Včetně Claire, což se pochopitelně Noahovi nelíbí. Noah proto společně s Peterem Petrellim Samuela porazí, ale Claire mu posléze zlomí srdce, když celému světu odhalí, že existují výjimeční lidé.

Thumbnail Play icon