Lin-Manuel Miranda by se rád vrátil do třetí řady

Lin-Manuel Miranda by se rád vrátil do třetí řady

4.3.2021 23:00


Na třetí řadu si budeme muset ještě nějakou dobu počkat, ale i tak už jsou zprávy od herců, kteří by se rádi vrátili do seriálu. Mezi nimi je i představitel Lea Scoresbyho, který se o tom rozpovídal pro časopis Variety. Následující článek obsahuje spoilery z finále druhé řady, tak ze třetí knihy.


Druhá sezóna televizního fantasy seriálu od stanic BBC One a HBO měla své finále 20. prosince a mnoho fanoušků dychtí po třetí a poslední sezóně, která dostala zelenou. Bohužel ve finále druhé sezóny Lee Scoresby statečně dá svůj život za Johna Parryho zatímco bez pomoci bojuje s agenty vyslanými k dopadení Lyry. Mezitím, co slouží jako bariéra, Lee odvážně poslal svého nového přítele Johna vpřed, aby se setkal se svým synem Willem, jenž v současné době cestuje s Lyrou. Ti dva se po několika letech odloučení konečně setkají, aby byl naplněl Willův osud coby nositele Jedinečného nože.

V rozhovoru pro Variety Miranda uvedl, že by se rád vrátil do světa His Dark Materials na třetí sezónu, přestože jeho postava zemřela během jedné z prvních důležitých bitev. Po otázce, zda se Lee a Hester vrátí po smrti, jako to bylo ve třetí knize, odpověděl:


Nic zatím nebylo potvrzeno, ani dokončeno. Vždy jsem jim říkal, že je to pro mě obrovská zábava a sloužím pro potěšení společnosti Bad Wolf Productions. Pokud uznají za vhodné, aby se Lee a Hester vrátili v tělesné nebo jiné formě, tak přispěchám na pomoc. Ale právě dostali zelenou, takže ani nevím, kolik toho už existuje a je napsáno.

Ve třetí knize Jantarové kukátko se Lee vrací jako duch, aby pomohl Lyře a Willovi splnit jejich cíle. Nakonec bojoval i ve válce a bojoval proti Fantomům. To je důvod, proč Miranda naznačil tělesnou či jinou formu, protože je to jediný způsob, jak se jeho postava může vrátit do seriálu, tedy jako duch. V televizním seriálu se bohužel Lyra ještě ani nedozvěděla o Leeově smrti, což bude s největší pravděpodobností hlavní zápletka na začátku třetí sezóny.

Foto: BBC One

Přáli byste si návrat Lea Scoresbyho?


Jít na His Dark Materials | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!