Casting druhé řady začíná, štáb hledá dvě blonďaté děti pro jednu důležitou událost

Casting druhé řady začíná, štáb hledá dvě blonďaté děti pro jednu důležitou událost

29.1.2023 10:16


Přípravy na natáčení druhé série jsou skutečně v plném proudu. Nyní začal štáb hledat první herce, přičemž my tušíme, kvůli čemu budou potřeba.


Před několika dny se začaly připravovat natáčecí prostory druhé řady House of the Dragon. Nyní jsme zjistili, že štáb již hledá herce do nových rolí. Určitě se aktuálně hledá více herců, ale my se dozvěděli jen o dvou. Díky tomu však víme, co nás čeká hned na začátku série.

Aktuálně štáb hledá dvě blonďaté děti, nejlépe dvojčata, ve věku tří až čtyř let. Děti by měly mít vlasy až po ramena, což naznačuje, že se hledají představitelé mladých Targaryenů. Konkrétně by si tito dětští herci měli zahrát Jaehaeru a Jaehaeryse Targaryeny, dvojčata krále Aegona II. a jeho manželky Helaeny. Jen pro upřesnění, Jaehaerys je chlapec, zatímco Jaehaera je děvče.

(Tyto dvě děti bude třeba přeobsadit. Foto: HBO)

Už toto obsazení naznačuje mnohé, protože díky knižní předloze víme, že tyto dvě děti budou součástí jedné veledůležité události, ke které by mohlo dojít už v první epizodě druhé série. Scéna zahrnuje jak tyto děti, tak i dva muže jménem Krvař (Krev) a Syreček (Sýr). Níže vám odhalíme, co tato událost představuje. Nečtěte ji však, pokud se chcete nechat překvapit.

Černí se budou chtít pomstít za smrt Luceryse Velaryona, a tak Daemon vymyslí dokonalý plán. Najme si ve městě dva vrahy, Krvaře a Syrečka, kteří proniknout do komnat a zajmou Helaenu společně s jejími dětmi. Po sérii vyhrožování nakonec zabijí jejího syna Jaehaeryse a odejdou, aniž by ublížili někomu dalšímu. Helaena z toho však řádně zešílí.

Zdroj článku: Winter is Coming


Jít na House of the Dragon | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře