Seriálu Ironheart se máme podle posledních informací dočkat až v roce 2025

Seriálu Ironheart se máme podle posledních informací dočkat až v roce 2025

28.10.2023 15:57


Jsou tu mezi vámi fanoušci Riri Williams? Pokud ano, tak na její seriálovou cestu si budeme muset počkat. Tento rok to nevyjde, příští rok taky ne a seriálu se máme dočkat až v průběhu čtvrtého kvartálu roku 2025. Proč nás čeká takový odsun a je to vůbec nutné?


Poprvé jsme se o seriálu dozvěděli v průběhu roku 2020. Následně jsme se s postavou Riri Williams seznámili ve filmu Black Panther: Wakanda Forever, kde hlavní hrdinka získala svůj ikonický kostým. Natáčení seriálu Ironheart probíhalo v průběhu minulého roku a stála za ním produkční společnost Ryana Cooglera, režiséra obou Black Pantherů.

Seriál jsme podle původního plánu měli vidět už letos, ale kvůli stávce scenáristů a herců bylo víceméně jisté, že se ho dočkáme až v roce 2024. Seriál je navíc dotočený, tudíž premiéře nebrání žádná větší překážka. Podle posledních informací dostupných ze serveru The Direct to ovšem vypadá, že seriálu se dočkáme až v roce 2025. A to ne zkraje roku, ale až v průběhu září 2025.

(Seriálu Ironheart se máme podle posledních informací dočkat až v roce 2025. Foto: Disney+)

Tyto informace zatím nejsou oficiálně potvrzené, ale vše tomu tak nasvědčuje. Proč takový odsun? Stávka herců může pokračovat i několik dalších měsíců. Dohoda je v nedohlednu. Marvel Studios si s druhou řadou Lokiho vyzkoušelo, jak těžké je zpropagovat seriál bez pomoci svých hlavních hvězd. A už za pár týdnů ještě více narazí, když vpustí do kin film The Marvels, kterému jsou předpovídány naprosto katastrofální tržby.

Za posunem na rok 2025 tak můžou stát i případné přetáčky. Marvel Studios chce ve svých budoucích seriálech klást důraz na kvalitu a poslední seriály s ní měly velký problém. Navíc od seriálů Echo a Agatha: Darkhold Diaries se nečekají velké zázraky, dá se tedy říci, že z těchto jmenovaných projektů je Ironheart pro budoucnost MCU nejdůležitější. A my budeme jen rádi, když se seriál zkvalitní. O dalším vývoji vás budeme informovat.

Zdroj: CBR.com


Jít na Ironheart | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!