Blue Beetle se vrátí v animovaném seriálu

Blue Beetle se vrátí v animovaném seriálu

16.6.2024 8:30


I když se jeho celovečerní snímek v loňské konkurenci příliš neprosadil, dostane Jaime Reyes další šanci. Hrdina, který spadá do nového DCU, se totiž objeví v animáku, který chystají tvůrci zmíněného filmu.


Loňský Blue Beetle nabídl směs rodinné komedie a akčního spektáklu a poprvé na filmovém plátně představil Jaimeho Reyese, třetího nositele modrého kostýmu. Filmu se nakonec v kinech moc nedařilo, i tak ale James Gunn nakonec hrdinu prohlásil za součást nově budované série DCU.

Blue Beetle celosvětově v kinech propadl. Foto: Warner Bros.

Jaime Reyes se tak vrátí v animovaném seriálu, který pro Max chystá showrunner Miguel Puga (The Casagrandes), přičemž pozici hlavního scenáristy dostal na starost Cristian Martinez (Good Trouble). Na tvorbě projektu se pak budou podílet i režisér celovečerního filmu Angel Manuel Soto i scenárista Gareth Dunnet-Alcocer.

Příběh by se podle všeho měl soustředit na hledání Teda Korda, který se v potitulkové scéně filmu ukázal jako živý. Tvůrci prozatím nepotvrdili návrat žádné z hlavních hvězd filmu, dá se ale očekávat, že minimálně Jaimeho představitel Xolo Maridueña a Bruna Marquezine, která ztvárnila Kordovu dceru Jenny, sehrají v seriálu větší role. Tvorba projektu je každopádně na samém začátku a Warneři prozatím ještě ani nespecifikovali, kdy seriál debutuje na streamovací službě Max. Návrat Jaimeho Reyese je ale dobrou zprávou a jelikož James Gunn nedávno potvrdil, že postavy budou přeskakovat mezi animovanými i hranými projekty, můžeme Beetla čekat i v dalších filmech.

Vrátí se v seriálu i Jenny Kord? Foto: Warner Bros.

Dáte návratu Blue Beetla šanci?


Jít na Justice League | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře