Gunnův Superman zaplňuje redakci Daily Planet

Gunnův Superman zaplňuje redakci Daily Planet

11.6.2024 8:00


Práce na Supermanovi jsou v plném proudu a tvůrce James Gunn nyní potvrdil, že se ve filmu ukáží i významní členové Daily Planet. Pojďme si představit jejich herecké představitele.


Už nějakou dobu víme, že šéfredaktora Daily Planet, přísného Perryho Whita, si zahraje Wendell Pierce. Lois a Clark ale samozřejmě v redakci nejprestižnějšího deníku v Metropolis mají celou řadu dalších kolegů. Tak například rubriku o šoubyznysu vede jistá Cat Grant, kterou jsme viděli v seriálech Lois & Clark: The New Adventures of Superman (Tracy Scoggins) nebo Supergirl (Calista Flockhart).

Nástupkyní těchto hereček bude v novém Supermanovi Mikaela Hoover. Washingtonská rodačka s italsko-íránskými kořeny má za sebou už tři spolupráce s Gunnem a objevila se v Guardians of the Galaxy a The Suicide Squad, slyšet jsme ji pak mohli i v loňských Guardians of the Galaxy Vol. 3. Vedle toho pak má na kontě i účinkování v sitcomech How I Met Your Mother, Anger Management a Two and a Half Men.

Ve Strážcích si Hoover zahrála asistentku Novy Prime. Foto: Marvel Studios, Walt Disney Pictures

Vedle Cat Grant se můžeme těšit i na reportéra Rona Troupeho. Ten patří mezi novější přírůstky redakce Daily Planet, přičemž se v komiksu objevil poprvé v roce 1991. Od té doby se objevil například v seriálu Superman & Lois (Charles Jarman) a jeho ženskou verzi jménem Ronnie Troupe aktuálně vídáme v animáku My Adventures with Superman (Kenna Ramsey). V Supermanovi si Rona zahraje nováček Christopher McDonald.

V animovaném Supermanovi je Troupe žena. Foto: Max

A v redakci DP nebude chybět ani Steve Lombard. Ten byl před Crisis on Infinite Earths hráčem amerického fotbalu, po rebootu se z něj ale stal sportovní editor, přičemž ho takto vídáme i v aktuálním a již zmíněném animáku My Adventures with Superman. Lombarda si v Supermanovi střihne Beck Bennett, dřívější člen ansámblu Saturday Night Live!.

Zmíněná trojice doplní už dříve ohlášené obsazení v čele s Davidem Corenswetem a Rachel Brosnahan. Snímek Superman dorazí do kin 11. července 2025.


Jít na Justice League | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře