Úspěšné batmanovské anime dostane pokračování

Úspěšné batmanovské anime dostane pokračování

1.6.2024 8:30


Šest let starý animák Batman Ninja si poměrně rychle našel své fanoušky. Do alternativního světa DC superhrdinů se v brzké době vrátíme s pokračováním. A Temný rytíř se pustí do boje s mocnou kriminální organizací.


Snímek Batman Ninja nachystal režisér Junpei Mizusaki ve spolupráci s tvůrcem mangy Afro Samurai Takašim Okazakim. Film vyšel digitálně 24. dubna 2018 a o pár týdnů později si jej fanoušci mohli pořídit i na fyzických nosičích. Krátce po vydání se objevila řada pochvalných recenzí a dlouho se mluvilo o pokračování, které ale studio Warner Bros. Japan oficiálně potvrdilo až nyní.

Nindžovský Batman se fanouškům líbil. Foto: Warner Bros. Japan

V jedničce jsme zavítali do feudálního Japonska, ve kterém se objevili hrdinové jako Batman, Nightwing nebo Red Robin. Na druhé straně pak proti ochráncům Gothamu stáli i Joker, Harley Quinn či Deathstroke. Dvojka ale půjde proti proudu a Temného rytíře vrhne do boje s padouchy, kteří sídlí i v reálném světě. Batman se totiž pustí do boje se samotnou Jakuzou, přičemž oficiální název sequelu zní Batman Ninja vs Yakuza League.

Tvůrci představili i logo nového filmu. Foto: Warner Bros. Japan

Warner Bros. Japan zatím oficiálně neoznámilo datum premiéry, spekuluje se ale, že by se na online platformách i fyzických nosičích film mohl objevit ještě během letoška. Jistě ovšem víme, že se vrátí všichni herci z jedničky a to jak z japonského, tak anglického dabingu. Koiči Jamadera a Roger Craig Smith si tak střihnou Batmana, zatímco Wataru Takagi a Tony Hale se vrátí jako Joker. Dvojku opět natočí Junpei Mizusaki, scénář pak nachystá Kazuki Nakašima.

Anime fanoušci se vedle pokračování Batman Ninja mohou těšit i na imaginaci Suicide Squad v podobě seriálu Suicide Squad Isekai. Nový projekt vrhne tým DC rabiátů do světa magie a monster, přičemž se Deadshot a spol. musí do 72 hodin vrátit zpět. Jinak totiž jejich mozkové bomby vybuchnou. Seriál debutuje ještě během tohoto roku.

V anime Suicide Squad se objeví i Harley Quinn. Foto: Warner Bros. Japan

Těšíte se na dalšího nindžovského Batmana? A podíváte se i na anime Suicide Squad?


Jít na Justice League | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře