Adam Strange

Adam Strange

Shaun Sipos Sezóny 2 2018 - 2019


Přišel ze Země, aby varoval Sega o blížícím se nebezpečí.

Adam Strange pochází ze Země, konkrétně z Detroitu, z naší současnosti. Adam v naší době zažívá největší slávu Kal-Ela, lépe známého jako Supermana, který chrání svět před jakýmkoliv nebezpečím. Clark Kent v boji dokázal porazit Brainiaca, jednoho ze svých nejstrašnějších nepřátel. Brainiac přišel na to, že se nedokáže vyrovnat schopnostem Supermana, a pokud má svou největší nemesis vůbec někdy porazit, musí na to jinak.

Brainiac tedy našel způsob, jak cestovat časem. Jeho hlavním cílem je vrátit se v čase, dostat se na planetu Krypton a zničit rod Elů, kdy byl nejzranitelnější. To je zrovna v té době, kdy Val-El byl zabit a jeho vnuk Seg-El je posledním žijícím krypotoňanem, který nosí rodné jméno Elů. Brainiac se vydává do této doby, aby zničil Sega a postaral se o to, aby Superman nebyl nikdy narozen.

Adam Strange si samozřejmě uvědomuje, co by to znamenalo pro Zemi, kdyby Superman neexistoval. Strange tedy najde způsob, jak cestovat prostorem a časem. Dostane se tak na Krypton ještě předtím, než sem Brainiac zaútočí. Adam vyhledá Sega a řekne mu o jeho tajném poslání a o blížícím se útoku Brainiaca. Seg svůj osud vezme pevně do rukou a pokusí se zachránit svého budoucího pravnuka.