S01E08: Destiny

S01E08: Destiny

CZ 2.6.2021 818 000 42 minut


Nicky a ostatní Shenovi se potýkají s následky poté, co vyjde na světlo rodinné tajemství. Althea se připravuje na svoji rozlučku se svobodou.

Základní info:

Režie: Dan Liu
Scénář: Melissa Rundle

Hrají: Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Tony Chung (Dennis Soong), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Françoise Yip (Diana Soong), Chelsea Clark (Chloe Soong), Richard Harmon (TJ), Rebecca Olson (Sabine Smith – hlas), Bianca Caroca (Kendall Burton), Grace Beedie (Allegra Caldwell),…

Foto: The CW

Hudba z epizody:

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


 • Jiri007
  Jiri007 3.3.2022 | 10:20:19

  Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak si Althea na te rozlučce se svobodou ze začatku moc neužila a teprv potom když se začala pořadně bavit ji Nicky zase potřebovala na pomoc aby pomohla Chloe ale to jak vykradaji vlastni byty svych rodiču to je fakt sprosty a nečekal jsem že se Jin odstěhuje a hned den pote se zase bude vracet a jsem zvědav co se Nicky dozvi o svem puvodu.

 • Raiden123
  Raiden123 18.6.2021 | 15:47:02

  Rodinka prebera tragikomicke drama a pripravy na rozlucku zo slobodou pre Altheu,medzi tym particka vytrznikov sa rozhodla vykradnut domy zbohatlikov a Nicky s nich spravila viazane darcekove balenie.

  Pribeh tochto dielu nebol nejak dobry,bol provnatelny s dlhym a unavnym citanim Shakespeara v Klingonstine a dvojdnovym odstupom medzi nasledujucim usekom pribehu,sluziacim ako moment na zamyslenie o uz precitanom useku.

  No ak sa tento diel niekomu pacil ja mu to neberiem,kazdy ma svoj nazor a samozrejme kazdeho zaujme iny detail…

 • Lex Luthor
  Lex Luthor 4.6.2021 | 19:00:25

  Kromě té vloupačky nuda rodinné drama pokračuje


Kung Fu

Mladá čínsko-americká žena zažívá krizi mladého věku a její osobní problémy ji přinutí odejít z vysoké školy a vydat se na životní cestu do izolovaného kláštera v Číně. Když se vrátí domů do San Francisca, zjistí, že její město ovládá zločin a korupce vedené Triádou. Aby svou komunitu ochránila, začne využívat své schopnosti bojového umění a šaolinské hodnoty. Zároveň hledá vražedkyni své šaolinské mentorky, která jde nyní po ní samotné. Seriál je rebootem stejnojmenného seriálu ze 70. let.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Olivia Liang (Nicky Shen), Marissa Cuevas (Nadia), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), Tony Chung (Dennis Soong), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Eddie Liu (Henry Yan), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Ronin Wong (Alfred Soong), Kee Chan (Russell Tan), Michael Bow (Simon Lau), JB Tadena (Sebastian Cailao)