S02E04: Clementine

S02E04: Clementine

CZ 30.3.2022 571 000 41 minut


Poté, co se ocitne v potížích, se Dennis obrací pro pomoc na Nicky, díky čemuž se jim podaří odhalit gang zlodějů aut v Čínské čtvrti. Když se Nicky a Henry spolu poprvé pohádají nad tématem rodiny, Henry se neochotně setká se svým odcizeným otcem. Evan musí učinit obtížné rozhodnutí, kvůli kterému by mohl přijít o práci.

Základní info:

Režie: Richard Speight, Jr.
Scénář: Richard Lowe

Hrají: Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen Soong), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Tony Chung (Dennis Soong), Annie Q (Juliette Tan), Janet Kidder (Kim Hughes), Terry Chen (Daniel Yan), Richard Speight, Jr. (Leif Winzig), Briana Buckmaster (Lady T), Dorren Lee (Yuen Oye), Kelsey Lopes (Courtney), Zarina Sterling (Brittney), Sandra Shapiro (Dawn), Colton Mackie (Benny),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


 • Jiri007
  Jiri007 7.6.2023 | 14:47:30

  Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak si Dennis pujčil auto od Althey a nechal ho klidně stat a ani ho nezamknul a nemělo chybu jak kvuli tomu pak Althea vyšilovala a hlavně to že ji to zatajil a nečekal jsem že nakonec to auto vybuchne a Leif byl taky dobrčy jak uhaněl v tom autě a Nicky ho honila jinak jsem čekal že ten ukol pro Evana je test loajality jsem zvědav co ted bude dělat když mu šefka řekla že by měl rezignovat a jsem zvědav co ma za lubem Henryho otec.

 • Buboflies
  Buboflies 26.8.2022 | 8:37:10

  Vyborná časť, je to zábavnejšie ako prvá séria a dokonca aj poučné miestami :)

 • HellTsuku
  HellTsuku 27.4.2022 | 21:19:35

  Tak tohle byla vtipná epizoda


Kung Fu

Mladá čínsko-americká žena zažívá krizi mladého věku a její osobní problémy ji přinutí odejít z vysoké školy a vydat se na životní cestu do izolovaného kláštera v Číně. Když se vrátí domů do San Francisca, zjistí, že její město ovládá zločin a korupce vedené Triádou. Aby svou komunitu ochránila, začne využívat své schopnosti bojového umění a šaolinské hodnoty. Zároveň hledá vražedkyni své šaolinské mentorky, která jde nyní po ní samotné. Seriál je rebootem stejnojmenného seriálu ze 70. let.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Olivia Liang (Nicky Shen), Marissa Cuevas (Nadia), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), Tony Chung (Dennis Soong), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Eddie Liu (Henry Yan), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Ronin Wong (Alfred Soong), Kee Chan (Russell Tan), Michael Bow (Simon Lau), JB Tadena (Sebastian Cailao)