S02E05: Reunion

S02E05: Reunion

CZ 6.4.2022 428 000 42 minut


Když se podaří Nicky a Henrymu získat možné vodítko k Miině poloze, musejí spěchat, aby ji našli dřív než muži Russella Tana. Mei-Li prochází zkouškou, když je poblíž otevřena nová restaurace a Althea se nadále potýká s výzvami, které představuje její práce.

Základní info:

Režie: David Grossman
Scénář: A.C. Allen

Hrají: Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen Soong), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Tony Chung (Dennis Soong), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), Vanessa Yao (Mia), J.B. Tadena (Sebastian), Marissa Cuevas (Nadia), Janet Kidder (Kim Hughes), Andrew Tinpo Lee (Frank), Jim Lau (John Liu), Kelsey Lopes (Courtney), Sandra Shapiro (Dawn), Sebastian Cordoba (Oliberto),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 7.6.2023 | 15:44:39

    Dobry dil, musim řict že jsem nečekal že Miu zradi jeji otec a nemělo chybu jak Nicky spolupracovala se Zhilan protože ta spoluprace fakt neměla chybu a to jak se pak nakonec porvali to bylo dobry a jsem zvědav co bude dělat Zhilan ted když ji plan s Miou nevyšel a jsem zvědav jestli Althee ten plan s aplikaci vyjde.

  • tominotomino
    tominotomino 9.4.2022 | 20:05:44

    Nicky společně s Zhilan byly parádní.


Kung Fu

Mladá čínsko-americká žena zažívá krizi mladého věku a její osobní problémy ji přinutí odejít z vysoké školy a vydat se na životní cestu do izolovaného kláštera v Číně. Když se vrátí domů do San Francisca, zjistí, že její město ovládá zločin a korupce vedené Triádou. Aby svou komunitu ochránila, začne využívat své schopnosti bojového umění a šaolinské hodnoty. Zároveň hledá vražedkyni své šaolinské mentorky, která jde nyní po ní samotné. Seriál je rebootem stejnojmenného seriálu ze 70. let.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Olivia Liang (Nicky Shen), Marissa Cuevas (Nadia), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), Tony Chung (Dennis Soong), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Eddie Liu (Henry Yan), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Ronin Wong (Alfred Soong), Kee Chan (Russell Tan), Michael Bow (Simon Lau), JB Tadena (Sebastian Cailao)