S02E06: Jyu Sa

S02E06: Jyu Sa

CZ 13.4.2022 480 000 42 minut


Nicky a Mia se díky tipu od Evana dostanou k tajnému setkání mezi Juliette a záhadným vědcem a Nicky začíná uvažovat, zda ke vztahu s Miou přistupovat jako kamarádka nebo shifu. Henryho zavede jeho objev k expertovi, který mu může být schopen pomoci s rozluštěním jeho výzkumu. Jin a Mei-Li pomáhají urovnat letitý spor mezi nejstaršími prodavači v Čínské čtvrti.

Základní info:

Režie: Kristin Windell
Scénář: Matt Young

Hrají: Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen Soong), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Tony Chung (Dennis Soong), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Vanessa Yao (Mia), J.B. Tadena (Sebastian), Kee Chan (Russell Tan), Annie Q (Juliette Tan), Terry Chen (Daniel Yan), K.C. Clyde (Chase Matheson), Ken Lawson (Grover Charles), Tammy Hui (Cheri T'ien), Toby Berner (Phil Dean), C. Douglas Quan (Kenneth Peng), Lillian Lim (Lily Zhao), Michael Cha (Eric Han),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 7.6.2023 | 16:39:40

    Dobry dil, musim řict že jsem zvědav jestli ten artefakt nějak změni chovani Mii i v budoucnu a jsem zvědav jak Nicky planuje využit ču-sa kterou vzala, jinak jsem zvědav co ted bude dělat Henry když se dozvěděl že jeho otec je v tajne společnosti a jinak nemělo chybu jak Althea narazila na byvaleho zaměsnavatele a Dennis se s nim porval.

  • Buboflies
    Buboflies 29.8.2022 | 10:40:28

    Napätie sa stupňuje a veľa vecí vyjasňuje :) Začina to byť viac a aviac zábavnejšie a dobrodružnejšie.


Kung Fu

Mladá čínsko-americká žena zažívá krizi mladého věku a její osobní problémy ji přinutí odejít z vysoké školy a vydat se na životní cestu do izolovaného kláštera v Číně. Když se vrátí domů do San Francisca, zjistí, že její město ovládá zločin a korupce vedené Triádou. Aby svou komunitu ochránila, začne využívat své schopnosti bojového umění a šaolinské hodnoty. Zároveň hledá vražedkyni své šaolinské mentorky, která jde nyní po ní samotné. Seriál je rebootem stejnojmenného seriálu ze 70. let.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Olivia Liang (Nicky Shen), Marissa Cuevas (Nadia), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), Tony Chung (Dennis Soong), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Eddie Liu (Henry Yan), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Ronin Wong (Alfred Soong), Kee Chan (Russell Tan), Michael Bow (Simon Lau), JB Tadena (Sebastian Cailao)