S02E10: Destruction

S02E10: Destruction

CZ 18.5.2022 453 000 42 minut


S Nicky otřese, když tajemství, které před svou rodinou skrývala, vede k tragickým následkům. Mia mezitím spojuje síly s nečekaným spojencem a Nicky s Henrym se ve vztahu ocitají na opačných koncích.

Základní info:

Režie: Jeff Chan
Scénář: Melissa Rundle

Hrají: Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen Soong), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Tony Chung (Dennis Soong), Vanessa Kai (Xiao), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), Vanessa Yao (Mia), Kee Chan (Russell Tan), Annie Q (Juliette Tan), J.B. Tadena (Sebastian), Terry Chen (Daniel Yan), Dorren Lee (Yuen Oye), Daniel Cudmore (Bez Gardner), Toby Berner (Phil Dean),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 7.6.2023 | 21:47:07

    Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Althea doporučila Nicky at odejde z nemocnice a Nicky to pak bylo lito a to jak pak odsouhlasila plan Henryho otce a Yuen v tom měla Xiao pravdu že ji zaslepil hněv a bylo jasne že od toho plan pak upusti a jsem zvědav co ted bude s Juliette a jak ji ma v planu Zhilan a Mia využit.


Kung Fu

Mladá čínsko-americká žena zažívá krizi mladého věku a její osobní problémy ji přinutí odejít z vysoké školy a vydat se na životní cestu do izolovaného kláštera v Číně. Když se vrátí domů do San Francisca, zjistí, že její město ovládá zločin a korupce vedené Triádou. Aby svou komunitu ochránila, začne využívat své schopnosti bojového umění a šaolinské hodnoty. Zároveň hledá vražedkyni své šaolinské mentorky, která jde nyní po ní samotné. Seriál je rebootem stejnojmenného seriálu ze 70. let.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Olivia Liang (Nicky Shen), Marissa Cuevas (Nadia), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), Tony Chung (Dennis Soong), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Eddie Liu (Henry Yan), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Ronin Wong (Alfred Soong), Kee Chan (Russell Tan), Michael Bow (Simon Lau), JB Tadena (Sebastian Cailao)