Al Pollack

Al Pollack

George Newbern Sezóny 1 2018 - 2019


Doktor a expřítel Amandy.

Al Pollack je doktor a expřítel Amandy Rollinsové. Poprvé se o něm zmínila při rozhovoru s obětí znásilnění, a řekla, že jí zahnul s prostitutkou. Al později přijel do New Yorku a vzal Amandu na večeři. Požádal Amandu, aby mu dala druhou šanci, že jí bude věrný. Řekla mu, že si to rozmyslí. Poté co se vracela ze záchodu, uviděla Ala, jak dává servírce své číslo, což ji naštvalo.

Al poté jednu noc navštívil Amandu doma. Ta se mu zmínila o číšnice a Al jí vysvětlil, že mu říkala o své nemocné matce. Jelikož je doktor, dal jí na sebe číslo. Později navrhl Amandě, která čekala jejich dítě, jestli by nechtěla jít na potrat, což ji rozrušilo. Amanda mu poté ve vztahu poskytla druhou šanci, ale pevně mu řekla, že si dítě nechá.

V díle Mea Culpa vzal Amandu na večeři a navrhl jí, aby se k sobě přistěhovala. Amanda si tím ale nebyla jistá. Když Amandě praskla voda, přispěchal za ní do nemocnice a nepříliš ho potěšilo, když u ní uviděl detektiva Carisiho. Požádal Amandu o ruku, ale ta mu řekla ne a rozešla se s ním – už ho nemilovala. I když byl Al zklamán, přijal její odpověď a řekl jí, že je stále rád, že ji potkal a má s ní dítě.

(Al s Amandou na večeři, Foto: NBC)

Objevil se v dílech: