Klaus Mikaelson se objeví ve finále seriálu

Klaus Mikaelson se objeví ve finále seriálu

14.6.2022 18:37


Před námi je už jedna jediná epizoda, než dosáhne Legacies a celý upíří univerz svého konce. A pro fanoušky máme velmi dobrou zprávu, jelikož do finále zavítá herec Joseph Morgan, představitel Hopeina otce Klause.


V poslední epizodě, která ponese název Just Don't Be a Stranger, Okay? se kromě postav, které sledujeme po celou dobu vysílání, setkáme i s jednou hostující, kterou jsme v Legacies ještě dosud neviděli. Řeč není o nikom jiném než o Hopeině zesnulém otci Klausi Mikaelsonovi. Tuto zprávu o zahostování si oznámil na Instagramu sám jeho herecký představitel Joseph Morgan. Ten se tak přidává na seznam několika herců, kteří si zahráli ve všech třech seriálech, které tvoří TVDUniverse – The Vampire Diaries, The Originals a Legacies.

Ve videopříspěvcích na Instagramu o své účasti v Legacies herec zmiňuje, že byl už požádán několikrát, jestli si nechce v seriálu zahostovat. Jemu ale vždycky připadalo, že na to nepřišel ještě ten správný čas. Ten ale přišel až nyní ve finále. Dle jeho slov by se měl ukázat jen na jednu scénu, která byla točena v co největší tajnosti. V ní budou nejspíš jen Klaus a Hope, jelikož Joseph zmínil, že to celé bylo jen o otci a jeho dceři.

(Hope ještě jednou spatří svého otce. Foto: The CW)

Klausova účast tak navazuje na informaci, že bychom se ve finále měli dočkat několika dech beroucích překvapení. Jedním z nich tedy bude scéna s Klausem Mikaelsonem a kdo ví, třeba se setkáme i s Lizziinou mámou Caroline, kterou by fanoušci taky jistě moc rádi uvítali.

Zdroj: Deadline

Těšíte se na scénu Klause a Hope? O čem podle vás bude?


Jít na Legacies | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!