Behrad Tarazi povýšen na hlavní postavu v plánované šesté řadě

Behrad Tarazi povýšen na hlavní postavu v plánované šesté řadě

25.6.2020 16:56


Když pár hlavních postav tvůrci poslali na druhou kolej, je jasné, že někdo musí zaplnit jejich prázdné místo. Po poměrně smutném odchodu Raye Palmara a Nory Darhk v průběhu páté řady ovšem stanice CW oznámila, že se o to víc můžeme těšit na Behrada Taraziho, bratra Zari.


Oficiálně je již potvrzené, že Behrad Tarazi, kterého v seriálu Legends of Tomorrow ztvárňuje herec Shayan Sobhian, bude jednou z hlavních postav šesté řady. Behrad se sice hojně vyskytoval již v páté řadě, ale povýšení se dočkal až nyní. Vídáme ho již od konce čtvrté řady, kdy se díky hrátkám s časem dostal opět mezi živé.

(Sobhian odstartuje již svou třetí řadu v seriálu. Foto: CW)


Nicméně výskyt Behrada v šesté řadě není žádným tajemstvím. Již v oficiální synopsi k šesté řadě totiž bylo odhaleno, že Behrad bude součástí týmu i nadále. A to synopse vyšla ještě v době, kdy byl Behrad mrtvý. Ve světě komiksů a zvlášť v našem seriálu ovšem není nic překvapivého, když se zdánlivě mrtvá postava opět dostane mezi živé.

Šestá řada se zatím nezačala natáčet. Vzhledem k tomu, že situace v USA a i v Kanadě není zrovna nejpříjemnější (a to nyní nemyslíme situaci s koronavirem), bude chvíli trvat, než se kamery opět roztočí. Nicméně s šestou sezónou se stále počítá, můžeme očekávat podobnou porci epizod jako letos. O dalších novinkách vás budeme brzy informovat.

Jak vůbec vnímáte postavu Behrada? Je cenným přírůstkem v týmu?

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Legends of Tomorrow | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!