Na prvním seznamu obnovených seriálů Legendy nejsou, fanoušci a herci bojují o osmou řadu

Na prvním seznamu obnovených seriálů Legendy nejsou, fanoušci a herci bojují o osmou řadu

25.4.2022 17:47


Tvůrci nepočítali, že by sedmá řada mohla být ta poslední, i když věděli, že jejich seriál není na další sezónu obnoven. Tím pádem nám nepřichystali ani nějaké polovičaté finále. A teď jsme se dostali do místa, kdy budoucnost seriálu je ohrožena a byla ukončena nemastnou neslanou epizodou.


V březnu 2022 stanice CW zveřejnila první seznam seriálů, které jsou obnoveny pro další řadu v nadcházející seriálové sezóně 2022/2023. Seriál Legends of Tomorrow ale kupodivu mezi seriály chyběl, a tak nějak se potvrzuje to, co se již delší dobu šušká. Seriál se v posledních letech potýkal s nízkou sledovaností. Jelikož ale tvůrčí tým dokázal vždy stáhnout rozpočet na patřičnou úroveň, stanice CW dala projektu vždy zelenou.

(Tahle parta se už nikdy nemusí vrátit. Foto: CW)

Navíc na streamu se těmto komiksovým seriálům nedaří vůbec špatně, a tak tu existovala naděje, že seriál bude obnoveni v tomto roce i kvůli tomuto faktu. Zatím se to ale neděje a čekání začíná být podezřele dlouhé. Od konce sedmé řady uplynuly už zhruba dva měsíce. Čím déle rozhodovací proces potrvá, tím menší šance na obnovu našeho seriálu, neboť produkce by měla začít ještě před létem 2022.

Fanoušci samozřejmě bojují o záchranu seriálu. Když pomineme nějaké kampaně a petice, které většinou stejně nemají na nic vliv, tak teď se snaží Twitterem šířit hastag #RenewLegendsOf­Tomorrow. O stejný pokus se pokouší i herci, jmenovitě například největší hvězda seriálu Caity Lotz. Těžko říci, zda toto hnutí bude mít na výsledek nějaký vliv. Seriál ale rozhodně nebyl ukončen důstojně, alespoň nějakou dvoudílnou rozlučkovou epizodu by si rozhodně zasloužil.

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Legends of Tomorrow | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!