V případné osmé sérii se Zari bude muset obejít bez svých schopností

V případné osmé sérii se Zari bude muset obejít bez svých schopností

6.4.2022 17:44


Ne, osmá série stále není potvrzená a ještě si musíme na finální verdikt počkat. Tvůrci ale stále hovoří již o případné osmé sérii a svých plánech. Snad jim to tedy klapne a budou moci vytouženou osmou sezónu realizovat. Tentokrát se opět zaměřili na Zari Tomaz.


Sedmá řada skončila a my stále nevíme, zda se dočkáme osmé série. Je to jedno z nejdelších čekání na potvrzení nové řady, jaké jsme kdy zažili. Seriál byl totiž v minulosti vždy obnoven v průběhu vysílané sezóny. Čím déle to potrvá, tím menší šanci na obnovu máme. Na druhou stranu by se to Legendám mohlo ještě jednou podařit a osmou sérii získat.

Tvůrci chtějí vyvinout na stanici CW tlak. A tak alespoň poskytují rozhovory, o čem bude případná osmá řada. V nedávném rozhovoru jsme se od výkonného producenta Phila Klemmera dozvěděli, že jednou z důležitých postav bude Zari Tomaz. To ostatně nyní potvrzuje i další tvůrce – Keto Shimizu.

(Zari bude nadále členem Legend, ale bude se muset obejít bez svých superschopností. Foto: CW)

Ten prozradil, že Zari se bude muset obejít bez svých schopností. Svůj totem dala Nateovi Heywoodovi, který v další řadě stoprocentně nebude hlavní postavou. Aby si tedy totem vypůjčovali z epizody na epizodu, nepřipadá v úvahu. Tvůrci ovšem chtějí prozkoumat Zari bez schopností a nechtěli ji vymýšlet nějaké nové. Podle Shimizu zkrátka není potřeba, aby Zari někam vtrhla a svými schopnostmi někoho udolávala.

Její největší superschopností je empatie, ochota a dobrota. Tvůrci se chtějí vydat do nitra Zari, pochopit její rozpoložení a aktuální stav. Chtějí dokázat, že tato postava má co nabídnout i bez schopností. To je určitě zajímavý tah, který se u tvůrců cení. Na druhou stranu Zari v posledních dvou řadách totem nevyužívala tak často, tudíž nepůjde až o tak drastickou změnu.

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Legends of Tomorrow | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře