Poslední místo na Waverideru obsazeno. Kdo ho získal?

Poslední místo na Waverideru obsazeno. Kdo ho získal?

15.9.2020 17:49


Šestá řada Legends of Tomorrow je již delší dobu potvrzena, ale samozřejmě natáčení nemohlo začít kvůli koronavirové krizi. Šestá řada má nicméně dorazit na televizní obrazovky někdy v průběhu jara 2021. A samozřejmě se to to neobejde bez nových postav. Kdo posílí Waverider tentokrát?


Herečka Lisseth Chavez se stává novou posilou seriálu Legends of Tomorrow. Můžete si ji pamatovat například jako Vanessu Rojas ze seriálu Chicago P.D.. Dále jste ji mohli zahlédnout v Murder in the First, The Fosters či v The OA. Tentokrát si střihne postavu jménem Esperanza Cruz, které je přezdíváno Spooner.

Esperanza je popisována jako tvrdá a soběstačná žena, která se straní ostatních lidí, tráví večery sama vynalézáním nových technologií, aby vystopovala mimozemšťany. A proč to dělá? Protože s nimi má neblahou zkušenost z dětství. Esperanza věří, že je jednou dokáže najít. A také je přesvědčena, že s nimi dokáže telepaticky komunikovat. Což z ní samozřejmě dělá skvělého rekruta do týmu Legend, které pochopitelně hledají kapitánku Saru Lance.


(Zapadne herečka do týmu? Foto: NBC)

Tvůrkyně Grainne Godfree ví, že Esperanza bude svěžím přírůstkem do rodiny Legend. Jedná se o latinskoamerickou dívku z Texasu, která měla v dětství své vlastní zkušenosti s mimozemšťany. A teď tak trochu hledá pomstu. Grainne Godfree dále naznačila, že se nejedná o klasickou novou postavu, jaké známe z předchozích let (Zari Tomaz a další).

Vždy jsme se totiž seznámili s nějakým outsiderem, který do týmu Legend rychle zapadl. Esperanza je ovšem pěkně drsná, i když ve svém životě zažila několik tragédií. Zpočátku si s Legendami moc rozumět nebude, protože se nebude bát nazývat věci pravými jmény. A Esperanza rozhodně nepotřebuje od nikoho litovat.

Co zatím říkáte na novou postavu, se kterou se budeme vídat v šesté řadě?

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Legends of Tomorrow | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!